Неділя, 27.05.2018, 13:44

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог файлов

Головна » Файли » Монографії

Вадим Зеланд. Трансерфінг реальності
[ · Викачати видалено (457 Кб) ] 18.07.2009, 14:32
Дорогий Читач!
Ви, поза сумнівом, як і всі люди, хочете жити комфортно, в достатку, без хвороб і потрясінь. Проте життя розпоряджається по-іншому і крутить вами, як паперовим корабликом в бурхливому потоці. У гонитві за щастям, ви вже випробували немало відомих способів. Чи багато вам вдалося добитися в рамках традиційного світогляду?
У цій книзі йде мова про дуже дивні і незвичайні речі. Все це настільки шокує, що не хочеться вірити. Але ваша віра і не буде необхідною. Тут приводяться методи, за допомогою яких ви зможете все перевірити самі. Ось тоді ваш звичний світогляд завалиться.
Трансерфінг - це могутня техніка, влада, що дає вам творити неможливі, з буденної точки зору, речі, а саме - управляти долею на свій розсуд. Ніяких чудес не буде. Вас чекає щось більше. Вам належить переконатися, що невідома реальність набагато дивовижніша за будь-яку містику.
Є багато книг, які навчають, як добитися успіху, стати багатим, щасливим. Перспектива принадна, хто ж цього не хоче, але відкриваєш таку книгу, а там якісь вправи, медитації, робота над собою. Відразу стає нудно. Життя і так - суцільний іспит, а тут пропонують знову напружуватися і щось з себе видавлювати.
Вас запевняють, що ви недосконалі, а тому повинні змінитися, інакше розраховувати нема на що. Можливо, ви не цілком задоволені собою. Але в глибині душі вам зовсім не хоче сам міняти. І правильно - не хочеться. Не вірте нікому, хто говорить, що ви недосконалі. Чому ви вирішили, що хтось краще за вас знає, якими вам слід бути? Вам не потрібно себе міняти. Вихід зовсім не там, де ви його шукаєте.
Ми не займатимемося вправами, медитаціями і самопідкопуванням. Трансерфінг - це не нова методика самоудосконалення, а принципово інший спосіб мислити і діяти так, щоб отримувати бажане. Не добиватися, а саме отримувати. І не змінювати себе, а повертатися до себе.
Всі ми здійснюємо в житті багато помилок, а потім мріємо про те, як було б здорове повернути минуле і все виправити. Я вам не обіцяю «в дитинство плацкартний квиток», але помилки можна виправити, причому це буде схоже на повернення в минуле. Навіть, найшвидше, «вперед в минуле». Сенс цих слів вам стане зрозумілий тільки до кінця книги. Ви не могли ніде чути або читати про те, що я збираюся вам розповісти. Тому готуйтеся до несподіванок, наскільки дивовижним, настільки і приємним.

Категорія: Монографії | Додав: jasen_tm | Теги: трансферінг, психологія, Езотерика
Переглядів: 754 | Завантажень: 228 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
психологічні методики [8]
Тут можна завантажити методики для проведення психологічних досліджень
Підручники [12]
Тут можна завантажити підручники з психології та інших суміжних наук
Монографії [11]
Різна література з психології, філософії, соціології та інших гуманітарних наук
Книги, монографії, журнали [51]
Інша література з психології, соціології, політології та інших гуманітарних наук
Журнали "Пізнай себе!" та "Знання та розвиток" [7]
Тут можна завантажити попередні номери журналів у форматах jpg та pdf
Езотерика [11]
Література з езотерики та духовних практик
Художня література [35]
Цікаві та непересічні художні твори, поезія, проза
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність