Неділя, 27.05.2018, 13:28

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Люди з «Паралельного світу»: К.Стасюк на СТБ
Коли збираються такі люди, це завжди цікаво. Телеканал СТБ вирішив зняти чергову програму «Паралельний світ» за участю відомого рекордсмена, отамана загону козаків-характерників Костянтина Стасюка. Довго шукали зручне місце. За порадою Кості, зупинилися на парку Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» в Нових Петрівцях. І не помилилися. У день зйомок, в Києві постійно йшов дощ. У Нью-Петрівцях  було сухо...
Талановита журналістка Дарія Липневська запросила до програми Олега Лобанова – п‘ятикратного чемпіона України з легкої атлетики, срібного призера Кубка Європи. На крутому БМВ, прибув епатажний телеведучий, поет,  соліст гурту «Танок на майдані Конго» Фоззі. В ролі медичного експерта виступив лікар-хірург київської лікарні №12 Павло Давидов.
Вирішили перевірити неймовірні можливості організму біоцелителя Костянтина  Стасюка, який запросив автора цих рядків з відомим журналістом Сергієм Пархоменком.  Костя розмітив досить складний маршрут для бігу з крутими поворотами. Лікар Давидов поміряв у всіх тиск. І випробування почалося. Першим побіг чемпіон Олег Лобанов. Досвідчений спортсмен легко подолав дистанцію. Пройшов 10 кіл. Після забігу його тиск і пульс значно  виросли. Дихання було частим. Веселий Фоззі довго концентрувався, сміливо вибігши на дистанцію. Старанно долав перешкоди, які для нього виявилися складними. Десь під кінець забігу, зробив невірний крок – впав. Ще раз травмував і без того травмовану ногу… Зрозуміло, і тиск і пульс були підвищеними… Артист захекався. Але, мужньо дійшов до кінця, здивувавши всіх. Подолав три кола.
Нарешті, на дистанцію вийшов левітатор Костя Стасюк.  Дистанцію пройшов легко і швидко – адже сам її розмічав і продумував.  Останній елемент траси – досить складна вісімка, чомусь сподобалася Костянтину найбільше. І захопившись, він невтомно почав накручувати кола.
Нарахували 240 кіл! Вийшло 6000 метрів. Костянтин збирався дійти до тисячі. Але, на прохання журналістки, забіг зупинили.  Лікар Давидов порахував пульс, зняв покази нижнього і верхнього тиску. Всі показники виявилися нижчими, ніж перед забігом! А дихання залишилося рівним і спокійним, що викликало певне здивування. Костянтин, до того ж, перед забігом демонстративно викурив цигарку. Запалив сигарету і після рекорду. Під час бігу рекордсмен розмовляв з нами, жартував.
Хотів зробити масаж ноги Фоззі, але, той відмовився – можливо колись погодиться на знаменитий повний масаж Стасюка.
Нагадую, крім неймовірних демонстрацій і рекордів, які періодично влаштовує Костянтин Стасюк, він вміє робити сенсаційні оздоровчі масажі. Після яких стає більш еластичною шкіра, зникає втома, тіло наливається потужною енергією, зникає сивина, проходять хвороби. Костя категоричний противник сучасних синтетичних ліків. Відмовляє від всіх отих антидепресантів, енергетиків. Особливо не радить чоловікам користуватися віагрою і іншими подібними препаратами. Треба вести рухливий спосіб життя, опановувати основами нових знань, переконує  рекордсмен.
Після забігу, вимірів, всі учасники поділилися враженнями. Костя розповів про методику тренувань, показав свої диво-кросівки, які полегшують біг. Цей винахід дуже зацікавив Олега Лобанова, який почав обмірковувати можливість виступів у новому взутті… Можливо, щось з того і вийде. Спілкування продовжили у кабінеті директора музею Івана Вікована, який щиро пригостив учасників кавою і бутербродами.  І вже потім, коли прощалися, нарешті пішов дощ. Найближчим часом, програму змонтують, озвучать, можливо, отримають коментарі вчених. Ймовірно, фільм вийде на каналі СТБ в програмі «Паралельний світ» вже восени, у новому сезоні. Як свідок зйомок, запевняю – повинно бути цікаво! А Костянтин Стасюк продовжує тренування. Наступна зйомка на іншому популярному каналі, за два тижні.
Не забуваємо, що у день зйомок, і зранку і ввечері, Костя зробив добрий десяток оздоровчих масажів…
Пояснити його здібності ніхто не береться. Можна лише константувати факт і
задовольнятися коментарями самого козацького характерника Костянтина Стасюка. Загадковий феномен...

Віктор Тригуб, редактор міжнародного козацького журналу «Нова Січ»Джерело: http://stasuk.do.am/publ/1-1-0-43
Категорія: Дайджест | Додав: jasen_tm (18.07.2009)
Переглядів: 1891 | Теги: здоров'я, спорт, Біогравітація
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність