Субота, 24.03.2018, 06:18

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Телепатія. Інструкція до використання
Телепатія - передача думок на відстані без допомоги фізичних органів чуття між приймаючим і передавальним індивідуумом (редуктором і реципієнтом). Цією властивістю володіє практично кожен, але не кожен може правильно і усвідомлено сприймати і передавати інформацію.
Особливо яскравий приклад - телепатичний зв'язок між матір'ю і дитиною. Мати миттєво відчуває біду дитяти на будь-якій відстані. Кожна думка породжує два наслідки: вібрацію, що випромінюється, і рухливу форму.
Настільки ж очевидний телепатичний зв'язок між закоханими, коли одному з них вдається відчути найменші нюанси душевного стану іншого. У цих прикладах виразно є видимими причинно-наслідковий характер стосунків і гостре налаштування один на одного учасників такого телепатичного зв'язку. Проте, поставити телепатичний експеримент в строгих наукових рамках виявляється вкрай складно.
На цій підставі скептики стверджують, що жодної телепатії не існує, але ні у кого не виникає сумніву в коректності постановки подібних експериментів. Біда в тому, що критерії наукової істини вимагають жорстко детермінованих логічних побудов, тоді як в каналі телепатичного зв'язку майже не задіяний логічний розсудливий початок людської свідомості, а використовується в основному інтуїтивний канал.
Життя знає незліченну кількість фактів елементарних телепатичних контактів, що носять спонтанний характер по відношенню до логічного мислення. У всьому світі були поставлені різні експерименти по встановленню телепатичного зв'язку в ситуаціях, коли інші канали зв'язку були неможливі або небажані.
Більшості такі випадковості здаються дивом або жартом, але мало хто замислювався про те, що це сповна властиво людині. Втім, ми багато чому в цьому житті не приділяємо уваги. Скептично налаштовані персони говорять - це все вигадки, гра уяви, проте жоден з них не усвідомив, що це "очевидне" теж піддається дослідженню. Про телепатію написано багато. В основному, розуміння цього "дива" прийшло зі сходу.
Древні дослідники написали величезну кількість праць, присвячених самопізнанню людини. Проте, за пеленою "не хочу" ці праці все ще залишаються недосяжними середньостатистичній людині.

Тому давайте розглянемо основи телепатії.
Коли люди спілкуються, вони використовують всього три види дії:
А) Звук, а саме мова, видання звуків.
Б) Жести і міміка, а також всі наступні фізичні дії.
В) Інтуїція, підсвідомий чинник. Безпосередньо телепатія.
З першими двома пунктами, думаю, питань немає. Нам цікавий третій випадок. Напевно багато хто помічав, що є такі люди, які можуть тобі посміхатися, робити компліменти, проте людина все одно неприємна. І коли запитуєш, чому тобі не сподобався містер Х, зазвичай відповідають: " Не знаю, просто не сподобався - не можу пояснити".
Для того, щоб зрозуміти чому містер Х став неприємний треба ввести таке поняття як "налаштування". Кожен з нас, при розмові намагається проникнути у внутрішній світ іншої людини, щоб краще зрозуміти його і відповідно правильно йому відповісти. Правильне налаштування на людину дає дуже багато.
Якщо описати це двома словами, то "ви відчуваєте себе в його шкурі". Для чого нам налаштування в дослідах по телепатії? Вона необхідна для того, щоб ви правильно сформулювали образ людини, якій ви хочете подумки щось сказати.

Коротка схема дій при телепатичному досвіді.
1. Налаштування. Приймаєте будь-яке зручне положення з випрямленим хребтом. Уявляєте ПРЯМИЙ шнур, який мерехтить і з’єднує вас з Космосом. Шнур блищить і іскриться, проходить крізь верхівку і вздовж хребта. Такий ж шнур уявляєте у людини, якій ви відправляєте думки.
2. Зупиняєте внутрішній діалог, тобто, очищаєте мозок від думок. Концентруєтеся і відгороджуєтеся від навколишнього світу. Є лише ви і об'єкт телепатії! Уявіть людину дуже чітко, неначебто вона стоїть поряд, перед вами. Дивитеся не очима, а всередину себе. Там всередині і уявляєте образ людини.
3. Формулюєте думку/почуття/образ в центрі мозку, центрі свідомості - головне, щоб це не виглядало поверхневою виставою, або уявою. Далі з глибоким вдихом формуєте, умовно, кульку з інформацією, і з різким, але м'яким видихом в думках відправляєте кульку вгору по каналу.
4. Уявляйте, як кулька доходить до одержувача, які емоції відчуває ваш друг, і що при цьому робить.
5. Подякуйте вищим структурам!

Види налаштувань для телепатіїІснують декілька видів налаштувань.
Заплановане налаштування. (Медитація)Цей метод найбільш рекомендований, оскільки ви цілеспрямовано використовуєте налаштування для досвіду в телепатії. Вам необхідно зручно влаштуватися, тобто сісти в зручну позу з прямим хребтом. Розслабтеся, закрийте очі, зупиніть внутрішній діалог.
Декілька хвилин треба почекати, і головне тримати канал в свідомості і не відволікатися. Далі візуалізуйте образ людини, якій ви хочете надіслати телепатичний лист.
Просто відчувайте присутність рецепієнта, думайте про нього. Вам необхідно протриматися в такому стані декілька хвилин. Коли ви усвідомлюєте, що людина немов знаходиться поряд з вами, потрібно приступати безпосередньо до передачі інформації.
Оперативне налаштування. (У транспорті, на ходу)
Інколи потрібно дати про себе звісточку в оперативних умовах, в таких як проїзд в транспорті і т д. Тут, як у попередньому випадку, необхідно уміти "заглибитись в себе", тобто створити стан максимальної концентрації.
Багато хто вже випробовував такий стан - це коли довкола нікого не існує, окрім вас і ваших думок. Я упевнений, у вас були випадки, коли вам говорять щось, а ви не сприймаєте сказаного і просите потім повторити репліку. Зазвичай це відбувається так: погляд в нікуди, думки проносяться в центрі мозку. Відмітьте, що мозок завжди думає по - різному.
При правильній концентрації, думки існують не в лобовій частині мозку, а ближче до центру або потилиці. Головне в оперативному налаштуванні - не дозволяти стороннім думкам вивести вас із стану концентрації. Також як і у попередньому випадку, вам необхідно візуалізувати людину ( пригадати її ім'я, прізвище, місце перебування і інше). Аналогічно випускаєте прямий канал в Космос, а далі приступаєте до передачі думок.
Короткочасне налаштування

Даний метод налаштування передбачає такі ситуації, коли у вас немає часу на концентрацію, але хочеться дати про себе знати. Цей спосіб найменш ефективний, але інколи працює. Говорять, що Тибет посилає телепатичні листи вельми просто. Глибокий вдих, різкий видих – все, пішло! Проте, для того, щоб розвинути таку міру телепатії необхідно наполегливо працювати.
Врахуйте, що здатність приймати послання є такою ж наполегливою працею. Тут навіть встає питання, що важливіше: вчитися приймати послання чи передавати. У короткочасному налаштуванні вам необхідна залізна віра, без усіляких сумнівів. Ну і не забувайте про любов! До речі, це відчуття має бути присутнім у всіх методиках!
Передача інформації
Способи візуалізації листа. Уявивши енергетичний канал, вам потрібно буде вибрати, яким способом краще посилати листи. Можна уявляти інформаційну кульку і відправляти лише її. Можна використовувати систему коротких імпульсів, які ви будете надсилати кожні 10 секунд. Також можна спробувати зробити так, щоб ваші думки стали думками іншої людини, але цей варіант вимагає достатнього тренування.
Очевидно, що можна перенести себе туди, де знаходиться ваш друг і звідти керувати ситуацією, але все це вже не зовсім телепатія - там задіяні інші процеси.
Спонтанне здобуття інформації. Відчуття при передачі або отриманні телепатичного листа суто індивідуальні. Тут ви самі повинні визначати, що ви відчуваєте, що коли хтось стукається до вас в мозок. Звичайно це мурашки в області потилиці, лопаток, в цілому хребетного стовпа. Також може відчуватися тепло на верхівці голови, або "цвях". Тут Власне, при спонтанному отриманні листа, ви випробовуватимете деякі з цих відчуттів.
Дуже важливо зрозуміти, хто надсилає вам лист. Варто трохи розслабитися, очистити думки, а потім різко впустити їх. Кого ви пригадаєте першим - той і відправляє вам послання. У Індії вважається, що перше враження - найвірніше.
Цілеспрямоване здобуття інформації. Якщо ви домовилися з другом про телепатичний сеанс, то вам необхідні вигідні умови для обох сторін. Один повинен правильно послати, інший - приймати думки. В даному випадку необхідне двостороннє налаштування. Для прийому інформації необхідно увійти до медитативного стану (налаштуватися).
Не важко здогадатися, що треба візуалізувати кульку з інформацією, що спускається зверху по каналу зв'язку. Є ще дуже важлива річ при двосторонньому зв’язку. Декому здається, що телепатія це як розмова по телефону. Тобто можна у будь-який момент перервати іншу людину і заговорити самому. Таке неможливе.
Уявіть, що буде, якщо направити два поїзди назустріч один одному по одних і тих же рейках. Такий же принцип і в телепатії: дві думки, направлені назустріч одна одній зіткнуться і не дійдуть до одержувача. Необхідно домовитися, хто посилатиме думки, а хто прийматиме.

Інші аспекти телепатії (думки і відчуття)
За визначенням телепатії ясно, що це передача думок. Варто відмітити, що думка не є конкретною величиною. Це може бути і звук, колір, смак, образ, словом все те, що ми сприймаємо нашими органами чуття.
Немає особливої різниці при надсиланні думки або образу. Багато хто протестує проти цього, трактуючи невдачі тим, що "неправильно відправляєш - треба надсилати думку, а не відчуття". Але як прекрасно надсилати відчуття любові кому-небудь зі своїх знайомих і розділити цю радість з ними. Цим можна лікувати людей. Спробуйте вселити сердитій людині певне відчуття – результат буде миттєвим. Для правильної посилки відчуттів вам необхідно виконати все те ж саме, що було описане вище, з однією лише поправкою - постарайтеся надзвичайно чітко уявити предмет посилки і більше в це вірте.

Енергія і її роль в успішному телепатичному досвіді
Енергетично-збіднений стан організму зводить всі спроби зв’язку нанівець. Тут справа зовсім не в тому, що енергетика впливає на хід процесу, а, швидше за все ви самі відчуватимете свою невпевненість і небажання успішного зв’язку.
Достатня кількість енергії прямо пропорційна вашому настрою, здатності любити і істинно вірити в успіх. Найвдаліші експерименти виходять в "піднесеному стані", коли любов не знає кордонів, хочеться підстрибнути високо в небеса.
Напевно в кожного були такі моменти прояснення, але їх треба ловити і навіть більш того - робити самому, удосконалюючи себе, своє відношення з людьми і всім світом.

Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (28.07.2009)
Переглядів: 6295 | Коментарі: 5 | Теги: екстрасенсорика
Всього коментарів: 2
2  
Важко сказати. З якось сайту очевидно

1  
А на основі чого написана ця стаття?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність