Четвер, 22.02.2018, 18:38

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 2

Діти Індиго

Існування аури, або астрального тіла, сьогодні визнають практично всі вчені-природознавці. Аура це вираження силового поля людського організму і, так само як електричне, воно буває різного кольору. За твердженням спеціалістів, колір дитячої аури зазвичай має золотистий відтінок. Але в 1978р. було виявлено дитину з новим кольором аури. Це було більш насичене енергією поле, колір якого коливався від сіро-голубого до темно-синього. Кольору індиго. Діти з аурою такого кольору  - це покоління з особливими якостями. Вони були завжди, у всі часи та у всіх цивілізаціях і вважалися геніями чи одержимими. Моцарт, Леонардо да Вінчі, Ломоносов - типові «індиго».

Сучасні дослідження та спостереження підтвердили, що з кінця 70-х років минулого століття на нашій планеті почали народжуватися «нові» діти. З кожним роком їх народжується все більше і більше. Експерти стверджують, що не менше 95% сьогоднішніх малюків діти «індиго». Головна відмінність «індиго» від попередніх поколінь високий рівень духовності, відчуття власної значимості, високий творчий потенціал, розвинена інтуїція та «вроджений» запас знань. Вони дуже добре розуміють, що таке «корисно - не корисно, небезпечно - безпечно». Для них це чітко виражені протилежні полюси, як для нас чорне й біле. З точки зору моралі їх світ двоколірний. Діти «індиго» завжди володіють розвиненим почуттям власної гідності та усвідомленням своєї цінності, яка не залежить від оцінок оточуючих. Вони творці з величезним потенціалом, яких стримує лише відсутність необхідних ресурсів та людей, які можуть допомогти їм у реалізації задуманого. Діти «індиго» - це майже завжди гіперактивні діти, які мало сплять та володіють величезним потягом до пізнання світу.

Ці так звані діти” є по своїй природі екстрасенсами (дуже чутливими та емоційними), у них сильно розвинуті почуття справедливості, власної гідності, співчуття. Ряд дослідників цих дітей розподілити” на групи:

Індиго-гуманісти – дуже комунікабельні, гіперактивні люди, часто забувають вчасно загальмувати.

Індиго-концептуалісти – найвойовничійший тип. При правильному вихованні стануть справжніми лідерами, котрих будуть і поважати, і боятися.

Індиго-художники – творчі натури, що й казати…

Індиго-що-живуть-у-всіх-вимірах – з таких дітей виростають філософи, релігійні діячі, герої та лідери.

Ми часто говоримо про любов, честь, мир, щастя, але рідко втілюємо це в життя. Ми тільки ще почали усвідомлювати, що війна - це жорстоке марнотратство, а спроба когось принизити - це всього лише один із способів самогубства. А діти «індиго» вже знають про це. Вони відкривають нам двері в інший світ - світ, в якому не буде ненависті, расової дискримінації та приниження. їх можна назвати найбільшою надією на краще майбутнє нашої планети.

Овчиннікова Марина

Гриджук Ірина

 

Категорія: Номер 2 | Додав: jasen_tm (30.07.2009)
Переглядів: 1471 | Теги: психологія, Індиго
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність