Понеділок, 23.04.2018, 21:07

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 6-8

Знайомтесь: “З вулиці на сцену!” Творче зародження.
Знайомтесь:
“З вулиці на сцену!”
Творче зародження.

Театральне мистецьке об'єднання «З вулиці - на сцену» існує небагато часу. Воно стало плодом півторарічної праці, як в технічному напрямку так і в концептуальному, не одного десятка людей, які так чи інакше мали пряме відношення до цього проекту. Серед цих людей потрібно відмітити насамперед його духовного «батька» і наставника - Онисько Ігора, та людей, що активно ведуть разом з ним організаторську діяльність в колективі - Молчанову Машу, Давиденко Фелікса, Пустовіт Наталю та Смагу Богдана.
Особлива роль, безперечно, належиться Ігору Онисько, що наразі поєднує в своїй персоні як режисерську, так і акторську ролі, складає перспективні проекти виступів та клопітливо працює над сценаріями кожної постановки.
Моментом заснування театру можна вважати дату 06.02.2008. року - день Оксани. В цей день і виникла чудова ідея відокремленого колективу, який розпочав нову ланку діяльності у 25-річній історії попереднього колективу театру «Аеліта».

Досягнення та співпраця.
Насамперед, треба зазначити, що команда та організатори працюють дуже злагоджено, з почуттям відповідальності і великою віддачею, але створюючи при цьому приємну гарну обстановку на сцені, та приносячи багато гумору як в репетиційний процес, так і вже в готову виставу. Це створює одну велику позитивну атмосферу, чого часто не вистарчає в підготовці п'єс та вистав локального характеру багатьох театрів
По-друге, організатори та учасники творчого колективу мають досвід мистецької роботи, як в нинішньому складі колективу, так і незалежно один від одного в інших проектах та театральних колективах.
На нинішньому етапі можна відзначити великий ентузіазм і творчі успіхі учасників, а також вже сформований гарний дух команди, під гідним керівництвом Ігора Онисько. Але кожен член колективу в повній мірі усвідомлює важливість роботи в ньому, тому зачасту керувати ними - повне задоволення, адже можна просто на репетиціях поринати в атмосферу, яка ще не до кінця сформована, в плані готової вистави.
Під час початкового створення та відлагодження основного складу і «робочого процесу» колективу, за участі знайомств в технічній сфері супроводження мистецьких заходів в червні 2008 року була організована та відлагоджена співпраця з ПП «Цифрон» (представник Стрілецький Віктор) та нинішнім звукорежисером колективу Давиденко Феліксом, що принесло непогані результати в організації першого дебютного виступу колективу, яке мало назву «Звичайне диво»

Концепція
Творча концепція і напрям діяльності колективу розвивались на основі життєвої філософії і світогляду акторів, під впливом різних течій і напрямків музики, а також з урахуванням сьогоденного погляду на наш стан політики, культури, мистецтва, тощо..
Основна ідея творчої концепції є не суто новою в сфері сучасної організації мистецьких виступів, шоу-проектів та філософських постановок. Колектив в своїй творчості піднімає глибокі питання людської душі і Духа, проблем «накипівших» на погляд середньостатистичної людини, при цьому також не забуваючи про місце в душі та людський сутності таких речей як Позитив, гарний настрій, гумор.
Ці питання досить часто висвітлюються сучасними театральними колективами - але не в тій «суміші», яку поставили собі в концептуальний ряд актори та організатори «З вулиці - на сцену». Cучасну людину цікавлять в різній всі вище перераховані аспекти. Але вона не стане задумуватись, дивлячись на сцені історію про трагедію любові - тим, що було першомотивом цієї трагедії, вона просто бачить вже готовий результат. Цього і намагаються уникнути учасники колективу, додумуючи в постановках аспекти створення життєвих чи казкових ситуацій на сценах.
Поряд з тим дуже потужно поставлена ідея - поєднувати сучасну проблематику наряду з видуманим, ідеалізованим середовищем. Але поєднувати її так, заводити таких персонажів та створювати такі діалоги, щоб в людини, яка дивиться готову виставу, склалося більш позитивне враження на проблемність ситуації та методи відношення до неї.
Цю ідею колектив виражає в потужно продуманому сценарії гарному видовищному шоу, костюмованому антуражі та відповідній звуковій атмосфері, що гарно «оформлює» та підносить сцени за участі акторів на новий рівень.

Нехай Господь благословить вас і всі ваші починання!
Театральний колектив «З вулиці - на сцену !»Джерело: http://cro.org.ua
Категорія: Номер 6-8 | Додав: Ірина (15.05.2009)
Переглядів: 2358 | Коментарі: 1 | Теги: театр
Всього коментарів: 1
1  
я хочу до Вашого колективу!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність