Субота, 20.10.2018, 12:59

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Бійтеся своїх бажань - вони здійснюються!!!
Щоб виконати своє бажання - не потрібно шукати складні шляхи, нам варто заглянути всередину себе. Пізнати себе, тому що всі наші думки і бажання йдуть від голови. Але чи є ці думки і бажання нашими? Іноді люди йдуть по хибному шляху. Намагаються домогтися виконання бажання будь-яким шляхом. Може для них це і хороший шлях, але на кінці їх чекає розчарування.
У всесвіті все взаємопов'язане і наші думки підживлюють бажання, а значить притягує до себе певні події. Тому бійтеся своїх бажань, тому що вони можуть стати реальними. Про це знали багато талановитих людей і тому вважали за краще мислити в правильній формі, думаючи про наслідки і що вони отримають . Завдяки правильному мисленню вони знали як стати багатими, успішними, здоровими і бажаними. Ці люди ні чим не відрізняються від усіх, вони також єдині й неповторні як усі ми. Вони лише пізнали секрети магії з виконання бажань. Хоча магія виконання бажань доступна кожному, але лише деякі можуть пізнати цей секрет. Кожен з нас може багато чого, а значить немає ні чого не можливого.

Існує багато технік виконання бажань. У цій статті ми зупинимося на самому потужному способу залучення своїх думок - це візуалізація.
Перше, що вам слід зробити - це сформулювати своє бажання. Воно має викликати у вас приємні почуття такі як радість, блаженство і задоволення. Вам має подобатися ваша ідея, вона приваблива для вас. Позитивні емоції наповнюють ваші бажання силою, яка спричинить вас назустріч до своєї мрії.
Далі вам потрібно увійти в стан релаксації. Виберіть для цього моменту такий час, коли вас ніхто не потурбує і прийнявши зручне положення, закрийте очі й розслабтеся. Хай ваше тіло стане легким і невагомим, як пушинка, а ваш розум спокійним. Приділіть релаксації стільки часу, скільки потрібно, поки ви не досягнете потрібного вам стану розслаблення.
Після того, як ви досягнете стан відпочинку, спокою і розслаблення, згадайте найщасливіший епізод у своєму житті. налаштуйтеся на хвилю радості та позитиву. Це додасть вашому думкам силу для притягання.
А тепер уявіть свою мрію, як ніби те, до чого ви прагнете, вже виповнилося. Ви отримали бажане. Відчуйте радість і вдячність, весь спектр позитивних переживань. Ура! Ваше бажання стало вашої солодкою реальністю!
Побудьте в цьому прекрасному стан якийсь час, насолодіться їм, а потім відкрийте очі.
Вітаю вас! Ваша мрія вже на шляху до здійснення. Тепер відпустіть її легко і вільно. Ваше замовлення вже прийняла всесвіт, довірте їй, вона знайде способи як його здійснити.

І ще хотілося б зупинитися на кількох важливих зауважень.

1.Ваше бажання має приносити користь людям та світу. Якщо ви вирішите використовувати силу думки для руйнівних планів, то нічого доброго ви не отримаєте.

2. Виконавши цю техніку, ви не повинні бути пасивним очікують. Допомагайте вищих сил, дійте, проявляйте активність у зовнішньому світі.

3. Якщо ви загадали серйозне бажання, то слід виконати дану вправу не один раз. Чим більше ви надасть живлення своє бажання творчою енергією, тим швидше воно здійснитьсяДжерело: http://www.uspeh-info.ru/pozitivnoe-mishlenie-i-sila-misli/ispolnenie-zhelaniy-vazhnie-sekreti.html
Категорія: Дайджест | Додав: Софія (11.03.2010)
Переглядів: 4301 | Теги: мрії, Здійснення бажань
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність