Неділя, 27.05.2018, 13:44

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Як зробити новий рік новим початком?
Якщо в новорічну ніч загадати бажання, воно обов'язково збудеться. Дитячі казки чи реальність? Всі ми знаємо, що бажання не всі і не завжди виконуються. Однак іноді здійснюються такі мрії, які, на перший погляд, здаються просто фантастичними. Хто чи що керує нами? Зірки? Вищі сили? Іграшки ми в руках долі і наше життя залежить від вдалого повороту колеса фортуни?

У сьогоднішній розмові залишимо осторонь філософію і містику (наскільки це можливо) і звернемося до джерела сили, прихованому в кожному з нас. Від теорії перейдемо до практики. Дивно, але древні новорічні ритуали часто перегукуються з рекомендаціями сучасних фахівців в області досягнення успіху. Що, якщо нам вдасться розбудити міць стародавньої магії і вже сьогодні почати подорож у світ, де бажання виконуються? Давні звичаї і традиції на новий лад ...

«Я в сотий раз знову почну спочатку,
Ще не меркне світло, поки горить свічка ».
Андрій Макаревич і група «Машина Часу».

Стародавня магія

Багато традиції прийшли до нас з глибини століть. Часто, навіть не замислюючись, ми сліпо слідуємо їм, звертаючи увагу лише на зовнішню сторону обряду. Проте, в сучасній науці, зокрема, у психології, знайшлося безліч підтверджень їх дієвості та ефективності. Всім нам дорогий момент, коли за одним святковим столом збираються рідні та близькі люди, для того щоб проводити рік, що минає і зустріти новий. Але це лише вершечок айсбергу, основна суть мудрого звичаю прихована під водами незнання, а можливо, за простою людською лінню.

Аркуш паперу, авторучка, спокійне і зручне місце, де можна залишитися наодинці з самим собою - все це необхідно для здійснення ритуалу переходу із року, що минає в наступний.

Йди, але залишся

Розслабтеся і подумки озирніться на прожитий рік. Спокійно перейдіть у своїй пам'яті листки календаря, місяць за місяцем, тиждень за тижнем, день за днем. Яких результатів ви досягли? Що гарного відбулося у вашому житті? Що не вийшло?

Психологи стверджують, що коли викликається з минулого відчуття успіху, позитивна енергія переноситься у сьогодення і майбутнє. Успіх породжує успіх. Запишіть свої перемоги на окремому аркуші паперу. Проживіть в розумі ще раз найприємніші моменти, що минає. Відчуйте, як «древнє чаклунство» наповнює вас силою.

Є ще один потужний трамплін для руху вперед - це невдачі і проблеми. Справа в тому, що в кожному негативі замаскований урок. І ось що з цього приводу думає Брайан Трейси (фахівець в питаннях успішного ведення бізнесу, і особистісного розвитку.): «Уявіть, що найбільша проблема була створена для вас Всесвіту. А всередині цієї проблеми є урок. Один з моїх друзів каже: «Коли Бог хоче зробити вам подарунок, він загортає його в проблему. І чим більше подарунок, тим у більшу проблему він його завертає ». Тому, якщо у вас велика проблема, то у вас великий подарунок. А цей подарунок - урок. І тільки тоді, коли засвоїте його, зможете перейти до наступного етапу життя. Але найгірше, що може бути - це не вивчити урок, який знаходиться в проблемі ».

Озирніться назад і подумайте, чи всі дари, що ховаються під оболонками неприємностей, вам вдалося розглянути. Проведіть ретельну ревізію власних невдач і проблем, запишіть отримані результати під заголовком «Подарунки».

Ритуал проводів старого року практично завершено. Стрілки годинника біжать, і цей рік вже незабаром піде в історію. Візьміть з нього все найцінніше, подякуйте Вищі сили за все, що сталося у вашому житті, попрощавшись і з вдячністю за все відпустіть його.

Назад в майбутнє

Людству давно відомо, що одним з головних факторів успіху в будь-якій справі є цілеспрямованість. Картини, які ми малюємо в уяві, стають реальністю. Дивно, але чомусь творча сила думки не завжди використовується ефективно. Пам'ятаєте, як говорять скептики: «мріяти не шкідливо». Разом з тим, дослідники в галузі досягнення особистого успіху в один голос стверджують: всі успішні люди значну частину свого часу присвячують мріям, цілям і розробки планів з їх реалізації. Плентатися курним узбіччі життя за часів величезних можливостей сумно.

Для того, щоб вирулити на широку автостраду, і покататися на «зеленій хвилі», пропоную зустріти Новий рік по-новому.

Розслабтеся і трохи помрійте про найближче майбутнє. Вирішіть, чого ви хочете досягти в кожній сфері свого життя (сім'я, здоров'я, робота, фінанси, освіта, відпочинок тощо). Слідкуйте за тим, щоб під час роздумів було присутнє почуття глибокого душевного комфорту, легкості, радості і передчуття (згадайте, як у дитинстві чекали подарунок).

Складіть список з десяти цілей на наступний рік. Запишіть їх в теперішньому часі (у мене є ...). Найбільш зручний спосіб зробити це - написати собі лист з майбутнього, так, як ніби рік вже пройшов і ви озирайтеся і порахували свої успіхи. Лист приховайте в затишне містечко, напередодні наступного року розгорніть його - вас чекатиме сюрприз. Ви не вірите в дива? Єдиний спосіб перевірити, чи спрацює чи ні стародавня магія - це зробити цей ритуал і через рік перевірити результати.

Варто звернути увагу, що цілі і плани - це не догма, і якщо буде потрібно, завжди можна внести зміни. Все тече, все змінюється. Будьте чуйні до того, що відбувається навколо вас. Слідкуйте за тим, як ви себе почуваєте, чи комфортно вам. Справжня ефективність досягається тоді, коли увага знаходиться не в минулому, не в майбутньому, але в цьому моменті - тут і зараз.

Цей рік буде особливим!

Як бачите, магічний рецепт дуже простий. Залишилося знайти трохи часу, спокійне місце і здійснити таїнство. Варто визнати, сучасна наука ще не досить добре вивчила феномен самореалізуються пророцтв, але важливо те, що в нашому житті є місце для помаху чарівної палички. Тепер, коли проб'ють куранти, ви будете по-справжньому готові до зустрічі з майбутнім. Нехай це новий рік, стане для вас особливим! З Новим Роком!

P.S. всі ці правила можна застосувати і після настання Нового Року, зрештою кожен новий день - це новий шанс почати все з початку)!


Джерело: http://shkolazhizni.ru
Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (02.01.2010)
Переглядів: 1232
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність