Неділя, 27.05.2018, 13:38

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 10

Як поводитись на побаченні

Хочете виглядати майстром на першому побаченні? Познайомтеся з десяткою кращих порад, які допоможуть вам під час бесіди з дівчиною на побаченні, і вона вважатиме вас чарівним, цікавим та неймовірним мужчиною

 

Номер 10. Уникайте “інтерв'ю”
Більшість молодих людей поводяться так, ніби перше побачення – це як співбесіда на роботу. Вони ставлять ті ж старі нудні
запитання, які дівчина вже чула 100 разів. 

Не ставте питання на кшталт “Скільки тобі років?”; “Чим ти займаєшся?” або ж “Є у тебе брати або сестри?”. Таким чином ви не потрапите в категорію хлопців "такий же як всі". Стежте за розмовою, уникайте подібних питань, і ви зможете далеко просунутися.

 

Номер 9. Ведіть бесіду

Якщо ви відчуваєте, що розмова почала ставати нудною (ви почали говорити про роботу чи навчання), не бійтеся брати розмову під контроль. Просто скажіть “Досить про це. Давай поговоримо про щось цікавіше”. Цим ви зможете нудну розмову (відповідно, нудне побачення) зробити більш захоплюючою.

 

Номер 8. Налагодьте зоровий контакт

Не всі поради стосуються самої розмови, тобто ви говорите/слухаєте – вона слухає/відповідає. Дуже важливе й інше. Коли звертаєтеся до неї, уважно дивіться в її красиві очі. Трохи довше утримуйте зоровий контакт. Це покаже їй, що ви упевнені в собі і знаєте, чого ви хочете.

 

Номер 7. Пригадайте, про що пишуть глянцеві журнали 

Є причина, по якій жодна жінка не може обійтися без якого-небудь глянцевого журналу, – вони просто не можуть без цього жити! 

Не бійтеся спитати її, що вона думає про останні новинки моди, які отримали нагороди на показах мод, або її ставлення до останніх новини з життя тієї або іншої зірки. Коли ви почнете обговорювати теми, які цікаві їй, вона автоматично вважатиме цікавим вас.

 

Номер 6. Вона стежить за вами

А чи знаєте ви, що коли ви розмовляєте з офіціантом, водієм таксі або барменом, дівчина вас слухає і оцінює. Звертайтеся до людини з добротою і повагою. Дівчина ніколи не залишить цього без уваги, тому ця порада і входить в нашу десятку.


Номер 5. Будьте веселим

Жінкам подобається спілкуватися з чоловіками, з якими їм весело і цікаво проводити час. Тому, щоб перевести розмову в інше русло і зробити її веселою, поставте їй незвичайне і пустотливе питання, яке ніхто зазвичай не задає. 

На побаченні наступного разу, просто запитаєте, який її улюблений колір, яке морозиво вона любить і яка домашня тварина живе у неї вдома.

 

Номер 4. Уникайте "слизьких" тем

Часто ми, чоловіки, говоримо про політику і релігію. Ви напрошуєтеся на неприємності, якщо почнете говорити про це. Забудьте!

 

Номер 3. Не хвилюйтеся щодо незручної тиші

Ознака того, що вам приємно і затишно в компанії людини, - коли ви можете насолоджуватися тишею в компанії цієї людини і не відчувати себе незручно, коли ніхто нічого не говорить. 

Наступного разу, коли ваша розмова перейде в стадію "тимчасового затишшя", розслабтеся і дозвольте їй почати розмову. Це покаже їй, що ви не відчуваєте дискомфорту самі, і їй буде затишніше у вашій компанії.

 

Номер 2. Не намагайтесь її вразити

Дівчата знають достатньо, щоб розуміти: якщо хлопець намагається «повипендрюватися», значить, він просто прагне приховати свої інші недоліки. Насправді, дівчина вже стомилася від подібної поведінки і прагне “перевірити”, чи є ви одним з таких парубків. 

Будьте скромніше. Якщо у вас є щось, що може справити на неї враження (на зразок машини), нехай вона сама намагається це вивідати, не базікайте зайвого. Ваша скромність і стриманість справить на дівчину значно більше враження.

 

Номер 1. Уникайте “фатальних питань”

Більшість хлопців не розуміють, що, поставивши дівчині питання, на кшталт “Я твого типу?”; “Як я тобі, подобаюся?” або “Хочеш ще зі мною потусуватись?” ви робите так, що їй негайно захочеться втекти від вас чимдалі. 

Чому?  Тому, що це покаже, що ви зовсім не та упевнена людина, якою їй здавалися. Запам'ятаєте, упевненій молодій людині неважливо чи він "її типу". Він знає, що напевне сподобається дівчині і їй самій хочеться бути з ним поруч.

Зрештою, одна корисна порада завжди була актуальною - бути собою, тим ким ти є, і не намагатися показати себе кимось іншим. Не обманювати і не обмовляти, говоріть про тут і тепер, і тоді Ви точно не помилитеся.

 

Категорія: Номер 10 | Додав: Ірина (23.09.2009)
Переглядів: 7067
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність