Понеділок, 19.11.2018, 01:35

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Труднощі перекладу або Що зробити, щоб чоловік тебе зрозумів?
Напевно, кожній жінці траплялося рвати на собі волосся о другій годині ночі, битися головою об стінку та з криком «Ну чому він мене не розуміє?» вибігати на сходи.

Нічого дивного. Ще наші прабабусі лагідно зверталися до прадідусів зі словами «Колода бездушна!» і «Глуха тетеря!» І загалом, мали рацію – адже жінка у спілкуванні пройшла довгий шлях еволюції, а чоловік так і лишився сидіти біля печери на камені. А тому, щоб довго і щасливо жити поряд із коханим, вивчи моделі його поведінки.

Чоловік – не твоя подружка, а істота з паралельного світу. Тому відчуттями і емоціями краще ділитися з подружкою, а за вирішенням проблем звертайся до чоловіка. І зауваж: фрази на кшталт «я так більше не можу» або «мені все набридло» можуть на кілька годин увігнати його у реактивний ступор. А тому починай розмову, коли остаточно сформулюєш тему і свої побажання.

Жінка відшукає спотворений зміст навіть у найневиннішій фразі. В той час як чоловік нічого і ніколи не говорить із глибоким підтекстом. Коли він просить передати сіль, він не дорікає, що стейк недосолений, а на столі немає сільнички. Він просто просить передати сіль. Тому правило перше: якщо його слова ти можеш витлумачити у два способи, і перший доводить тебе до сказу, обирай другий. Так ти збережеш мир і душевний спокій.

Чоловіки на диво лаконічні. І абсолютно щиро вважають, що на будь-яке питання можна відповісти «та чи ні». Тому пам'ятай: коротка відповідь – це не зневага і не новий спосіб тебе позбутися. Це – чоловіча природа, оспівана у багатьох анекдотах. Наприклад, у такому:

У родині англійського лорда довгий час не було дітей, і нарешті Бог послав йому сина. Минають роки, а дитина не вимовила ані слова. І от нарешті у день повноліття, за святковим столом, молодий лорд раптом каже:
- Сем, чому сьогодні підгоріла вівсянка?
- Сину! Ти можеш говорити! Чому ж ти так довго мовчав?!
- До сьогодні все було гаразд...


Аби чоловік розумів тебе правильно, підвищуй інформативність повідомлень і обирай зручні для спілкування теми.

Коли чогось хочеш – скажи про це прямо. Натяки не допоможуть! Чоловік не розуміє скривджених поглядів, закопилених губок і «настроїв». Він мислить і відчуває абсолютно по-іншому, і навіть висушивши мізки не зможе здогадатися, що відбувається у твоїй гарній голівці. Він звик отримувати чіткі вказівки, давати чіткі обіцянки, а потім їх виконувати.

Безглуздо питати, про що він думає. У 50% випадків це буде секс, а в інших 50% випадків – робота, політика і футбол. Тому аби коханий не сіпався і не згорав від бажання тебе придушити, будь мудрою і замість вкотре спитати «про що ти думаєш?» просто промовч. Скажи відверто – скільки відсотків свого часу ти думаєш не про коханого, а про нову сукню, манікюр, засоби для схуднення, косметику? Та і про інших чоловіків також! Чоловіки, як і жінки, ненавидять контроль. Відпусти повіддя – і він стане набагато щасливіший.

Чоловік не розуміє, чому купивши синю сумочку ти маєш одразу купити сині туфлі та хусточку. Він не розуміє, як можна плакати і стогнати, якщо цілі дві шафи по вінця забито одягом! Він упевнений: твої зітхання – це удар нижче пояса, це брудний шантаж! І переконати його у зворотному практично неможливо. Тому висуши сльози, огорни чоловіка турботою, вихваляй його доброту – і для тебе він стане нащедрішим султаном!

Чоловікові однаково, що ти вдягнеш, коли ви збираєтеся в гості. Тому він щиро дивується, коли ти дві години поспіль крутишся перед дзеркалом, змінюючи вбрання, туфлі та макіяж. Для нього важлива не сукня, а емоційний комфорт, який він відчуває поруч із тобою. Щирісінька правда!

Якщо ти прокинулась у препоганому настрої, а на питання «Чи все гаразд?» відповіла ствердно, чоловік повірить, що це справді так. І поводитиметься відповідно, звинувативши горезвісний передменструальний синдром. Тому не гарячкуй, щоб потім завдати удару нижче пояса і звинуватити чоловіка у всіх смертних гріхах. Не мовчи, сподіваючись, що він зрештою сам усе зрозуміє. Не зрозуміє! Він дивитиметься телевізор, читатиме газету, гратиме за комп'ютером, доки тебе роздиратимуть нехороші думки. А тому – облиш рольові ігри і одразу кажи, що не так.

Більшість чоловіків забувають, що жінка кохає вушками, і що словами про віддане кохання і неземну пристрасть її потрібно дивувати хоча б раз на добу. На думку чоловіків, кохання потрібно демонструвати не словом, а ділом – заробляючи гроші для коханої та витримуючи її нескінченні капризи. Тому не питай у чоловіка, чи він тебе кохає. Якби він тебе не кохав, він жив би з сусідкою Варею, співробітницею Ніною чи подругою дитинства Віолою.

Старайтеся розуміти чоловіків, кохати і берегти. Звісно, вони – дивні істоти, проте мають купу достоїнств. І якщо їх вдається знайти, вони роблять жінок неймовірно щасливими!Джерело: http://lady.ua/ukr/psihologiya/2010-04-20-kak-poniat-muzhchinu-chtoby-muzhchina-ponimal-tebia-pravilno/
Категорія: Дайджест | Додав: jasen_tm (13.07.2010)
Переглядів: 935 | Теги: Про жінок
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність