Вівторок, 19.03.2024, 11:22

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК


Про портал

Портал "Пізнай себе!" є безпосереднім проектом  ГО "Центр Розвитку Людини". Усі послуги надаються на основі благодійних пожертв на організацію.
Основні напрямки діяльності порталу можете побачити в меню "Пропозиції та послуги"

Організація заснована влітку 2007 року, з ініціативи кількох людей, котрі прагнули розвиватися та самостійно вивчати різні методи самовдосконалення. Далі з вересня 2007 року до червня 2008 тричі на тиждень відбувалися заняття на базі будинку дитячої та юнацької творчості, по вул. Науковій, де був організований гурток «Пізнай себе!». З січня 2008 року гурток заснував періодичне видання – журнал для молоді «Пізнай себе!», мета якого була донести до читачів важливу інформацію, що стосується розвитку та самопізнання особистості. Зараз журнал перейменовано на "Знання та розвиток". Влітку 2008 року вперше проведено табір «Пізнай себе!» спільно з волонтерським табором «Бескиди 2008», організованим Інститутом громадського лідерства. З вересня 2008 року у Львові відновлено за сприянням ГО «Центр Розвитку Людини» Школу Сильної Людини, де під керівництвом Костянтина Стасюка усі бажаючі могли вивчати та відчути на собі біогравітаційну методику розвитку людини. Взимку організація влаштувала гарне святкування Нового Року в Карпатах, де поєднався гарний відпочинок з обміном досвіду та думками. 28 лютого 2009 року ГО «Центр Розвитку Людини» офіційно внесено в реєстр юридичних осіб України. В квітні та червні 2009 року проведено триденні курси "Гіпнозу та гіпнотерапії", запросивши з Харкова відомого в Україні гіпнотерапевта Олександра Данілова. 23-26 липня 2009 спільно з Інститутом Громадського Лідерства було проведено черговий літній табір «Пізнай себе!», що зібрав молодь чи не з усіх куточків України з метою надати натхнення до самопізнання та допомогти у розвитку усім, хто цього бажає. Навесні 2010 проведено табір "Пізнай себе! Психологічний пікнік" в с.Більшівці Галицького району Івано-Франківської області, в якому взяло участь близько сорока людей зі всієї України. З вересня 2010 року постійно діє Школа практичної психології ДІЕС, випущено дві навчальні групи, до початку літа буде навчено ще дві групи. Постійно діє сайт організації, де читачі та гості можуть отримати інформацію про події, що відбуваються у сфері освіти та самоосвіти, а також прочитати багато цікавих тематичних статей і завантажити необхідні матеріали для ознайомлення. Щотижня відбуваються збори організації, де учасники та гості можуть разом вивчати різні методи та техніки розвитку, а також долучатись до організації заходів та мироприємств.


Адміністрація
Макота Тарас Володимирович
Керівник ГО "Центр Розвитку Людини"
Головний редактор науково-популярного журналу "ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК"
Викладач психології (НЛП, гіпноз, психофізіологія)

Автобіографічний опис
Що є основним для мене у житті? Що є найбільшою цінністю? Це звісно людська свобода. Свобода не від, а свобода задля. Ми вільні вибрати як нам реалізовувати себе. Свобода і самопізнання нерозривні. Не знаючи себе ми змушені вибирати з того, що нам навязують, по суті вибір без вибору. Пізнання себе дає той вибір, що є єдино правильним для мене, для Вас, для буль-кого іншого.
Не люблю коли судять про людей, нічого про них не знаючи. По суті ми взагалі нічого не можемо знати про іншу людину, бо не пізнали ще себе в першу чергу. Пізнай себе, пізнаєш інших.

Думаю, я щаслива людина. Інколи я можу забувати про це, але я знаю що це так, я щасливий незалежно від того, вірю я в це чи сумніваюся. Ви також щасливі, хочете вірте, а хочете ні.
Вовк Ірина Юріївна
Мікробіолог
Заступник редактора науково-популярного журналу "ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК"

Автобіографічний опис
«Ну щоб здавалося слова? Слова та голос – більш нічого, а серце б’ється, ожива, як їх почує!»  Т. Г. Шевченко. Саме ці слова відклались в моїй пам’яті найяскравішим спогадом. Ще будучи ученицею, я часто перечитувала їх на уроці української мови та літератури. І саме ця фраза змушувала мене задуматись! Слова - це можливість виражати свої почуття, емоції, приязнь та любов. Наукою доведено, що людина, яка тривалий період часу ні з ким не розмовляла, не обмінювалась своїми думками – дичавіє….Втрачає щось людське.
Тому давайте не скупитись на щирі та теплі слова для рідних та близьких. З словами до нас приходить інформація, і дуже важливо вміти відфільтрувати нав’язану нам думку суспільством (яку ми щодня чуємо з екранів телевізорів, читаємо у пресі) від власних потреб і бажань! Маю надію, що даний сайт допоможе Вам отримати пізнавальну інформацію, для вашого розвитку. Читайте та насолоджуйтесь! А якщо з чимось не погоджуєтесь – пишіть, обговорюйте, ми приймемо Вашу думку до уваги!
Зубрицька Ірина Володимирівна
Викладач, практичний психолог, тренер (символдрама)


Автобіографічний опис
Психолог – звучить неоднозначно, загадково, таємничо, тривожно, професійно, проблемно, психоаналітично, діагностично, консультативно, хворобливо тощо. Цей перелік міг би продовжуватись далі. Дивовижно, але на даний час великий відсоток нашого населення не знає чим саме займається психолог і плутає його з психіатром! Мені видається, що тут варто внести трошки конкретики. Психіатр – це лікар, котрий лікує психічно хворих людей. Психолог – це професіонал, котрий працює з проблемами здорових людей, котрі заблукали, розгубились і не можуть вирішити свої внутрішні та зовнішні конфлікти самотужки. Такий вид діяльності психолога називається консультуванням або, якщо необхідна більш глибока і триваліша робота – психотерапією, психокорекцією. Ще один важливий напрям діяльності психолога – це психологічна діагностика. Вона дає можливість визначити які глибинні проблеми присутні у людини, які особистісні та професійні якості присутні, чи помітні зміни у ході психокорекції тощо. Психолог загалом повинен допомогти людині побачити, усвідомити проблему і разом із клієнтом її вирішувати. Важливим є також підтримати у пристосуванні до нового життя з усвідомленою проблемою крок за кроком, оскільки те, що формувалось роками, не може зникнути не залишивши по собі сліду. Цю прогалину слід чимось заповнити і перелаштувати своє життя враховуючи нові обставини.
Знання, котрі у ході навчання та професійного шляху та власного розвитку, одержує кожен психолог, є важливими і потребують своєї реалізації. Переконана, що тут на сайті, всі охочі зможуть одержати необхідну їм інформацію. Зі свого боку обіцяю всі можливі сприяння. Успіхів у починаннях!
Матляк Анна Володимирівна
  Студентка Льв.ДУВС, факультету практичної психології. 


Автобіографічний опис
Не має нічого не можливого, на все потрібен свій час! Я керуюсь в житті тими словами, оскільки неодноразово вони підтверджувались в мене на власному досвіді. Вважаю, що я успішна та щаслива людина. Своїми досягненнями в житті не хвалюсь, для когось вони можуть бути краплиною в морі, а для інших неосяжним простором. Завжди залучаю людей до бажання саморозвитку і активності. Ніколи не могла зрозуміти пасивних та байдужих по життю людей. Тож бажаю вам вірити у свої можливості та творчого натхнення!







Категорії розділу
Тренінги Центру [13]
Навчальні проекти Центру [12]
Наукові конференції [1]
Тренінги у Львові та в Україні [6]
Навчальні проекти у Львові та Україні [2]
Заходи та події [6]
Нові книги та журнали [8]
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність