Понеділок, 19.02.2018, 11:53

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Хто зрозуміє жінку – той заволодіє світом!
Чи ви чули хоч раз від жінки питання на зразок: „хто зрозуміє цих чоловіків?” Напевне, що ні! Тому що для жінок спостереження за одним або двома чоловіками свого життя є достатнім фактором, щоб зробити далеко охоплюючі висновки щодо всієї чоловічої статі. І ми скоріше почуємо щось таке: „Всі вони на одну колодку зроблені”.

Звісна річ це не так, але як у жінок так і у чоловіків багато спільного і життя нам дається для того, щоб ми пізнавали один одного. Наше щастя якраз і полягає в площині взаємин, і якщо з ними все гаразд, можна пережити всілякі інші негаразди, політичні чи економічні. Ми хочемо мати затоку сімейного затишку і любові, де би панували злагода й мир і це можливо якщо ми прагнемо цього і згідні вчитися мудрості глибоких взаємин!

Зараз так багато говорять про кохання, психологію стосунків, дають поради на цю тему, що дуже легко розгубитися в океані інколи заперечних тверджень щодо погоди стосунків. Багатьох шукачів це навіть приводить до повного скепсису, адже життя дуже часто руйнує наші ілюзії. Але, все-таки є певні речі, які побудовані саме на знанні людської натури, притаманних їй рис і потреб, і це правда як для чоловіків так і для жінок. Нехай буде дарунком декілька порад для чоловіків, які все ще прагнуть зрозуміти жінку, не тільки кохану, але можливо просто подругу, або доньку, або навіть тещу, щоб мати час і підготуватися до 8 березня. А комусь можливо це допоможе і на більш довгий період.

Отже! Правило перше – треба пам’ятати, що результат кохання, якого завжди, навіть не свідомо, шукає жінка є прийняття й захищеність. Іншими словами жінка потребує розуміння, що вона потрібна й незамінна, сама її присутність – це необхідність. Від цього приходить впевненість, а отже розкривається внутрішня краса, яка набагато більше підтримує зовнішню красу (значно більше ніж косметика й фітнес). Ця потреба насправді проігнорована чоловіками на дуже великий відсоток, хоча особливих зусиль не вимагає. Все, що треба – це вміти вчасно й просто сказати їй, що вона така потрібна і важлива у вашому житті!

Правило друге, полягає в розумінні жіночого серця, особливо тих потреб, які йому притаманні, а ці знання це – своєрідні ключі, що можуть вас зробити щасливим володарем цього серця. І що до першого ключа, то треба пригадати, що кожна жінка майже з пелюшок відчуває гостру потребу в увазі. Як тільки вона встала на свої малесенькі ніжки, а мама вдягла на неї перше платтячко, весь світ (в особі найближчого оточення) повинен зітхнути в замилуванні: „Ой яка ж неземна краса до нас завітала!” І це тільки початок так буде продовжуватись завжди! І не вірте, якщо вам жінка каже, що вона не потребує на компліменти, скоріш за все вона вже добре постраждала в житті і її закомплексоване серце чекає того, хто розтопить кригу. Запам’ятайте: жінка, яка була створена для любові і тільки від цього вона отримує найбільшу в житті втіху!

І якщо ми вже заговорили про втіху в самому широкому розумінні цього слова – можемо перейти до наступного ключа її сердечних потреб: це задоволення. Ніхто й ніколи б не бачив щасливої жінки в житті, в якої б існувало постійне незадоволення: хатою, родиною, поводженням дітей, чоловіка, сімейним кошторисом, своїм зовнішнім виглядом чи сексом. До речі, в усьому цьому чоловікові може допомогти тільки Бог, адже відбутися як справжній чоловік найважче йому саме вдома. Ні кар’єра, ні військові операції, ні навіть зона, ніхто так глибоко не міняє і не впливає на чоловіка як жінка, адже саме через неї вразив Адама змій. Жінка – це саме вразливе місце чоловіка, свого роду „ахіллесова п’ята”, ні скоріше „ребро”, взяте з зони любові, від серця.

Але давайте повернемося до наступного ключа від її серця. Є одне „але”, яке чоловіки вважають недоліком жінки, часто глузують з нього. Та даремно, адже цей „мінус” можна перетворити та величезний „плюс”, якщо тільки правильно ним розпорядитись. Жінки просто не можуть жити без спілкування або комунікації. Це надзвичайно важливо для утримання всього людського всесвіту в площині порозуміння. Адже сильна половина людства як раз не сильна в цій царині, і не можна собі уявити, що сталося, як би жінки замовкли... Хто б умовляв, виливав душу, теревенив про милі дрібнички, постійно спілкувався з невгамовними дітьми і ще багато-багато такого, що тримає всіх нас вкупі завдяки її дару комунікації. Багато чоловіків терплять фіаско на полі битви за її серце тільки тому, що вони не зрозуміли, не оцінили, не змогли розпізнати й підтримати в ній цю особливість. Ні для кого не секрет, що саме через це виникало безліч проблем, між двома люблячими серцями. Невміння вчасно сказати слова кохання, вислухати, поділитися про наболіле, призводило до сумних наслідків. Наприклад, жінка може без проблем проговорити по телефону з подругою дві години, але найчастіше це відбувається тому, що їй просто ні з ким це робити вдома, а вона за цей час і стрес знімає і якось самостверджується і ще безліч справ робить. Так що візьміть до уваги цей факт, використайте його, адже подолати його неможливо.

Отже будь-яка чарівна істота жіночої статі може перетворитись у вічний рушій його (чоловіка) сили, творчості, та енергії тільки в тому випадку якщо він вирішить в своєму серці не тільки заволодіти її сердечними ключами, але й назавжди зберегти їх, відмикаючи кімнату за кімнатою всі найпотаємніші закутки її душі.

Пізнання один одного дає нам ключі й можливості до щастя. Ми всі шукаємо кохання, прийняття й захищеності, хоча, як правило, шукаємо не там і не тими методами. А все насправді так просто і лежить в полі нашого зору.

Чоловіки, - ваша першість повинна бути у всьому, але починати треба саме з неї, і у вас все обов’язково вийде!

Джерело: http://aratta-ukraine.com

Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (15.05.2009)
Переглядів: 711 | Теги: жінки, стосунки
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність