Неділя, 22.04.2018, 04:52

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Біокомп'ютер
Висновок авторитетних вчених: завдяки методу Броннікова можна безмедикаментозно керувати своїм настроєм, самопочуттям, виправляти патології, що виникають. Останнє дуже важливо - адже протягом року 99% атомів вашого тіла будуть замінені новими. Але один неоновлений процент - це невиправлені ушкодження. Вони накопичуються, дають перебої, виходять з-під контролю і ведуть вас від однієї хвороби до іншої, наближаючи старість...
Той же біокомп'ютер - це явище надсвідомої функціональної системи. За його допомогою можна розвивати феноменальні здібності: різні способи бачення (радарне, голографічне, віртуальне), нестантардні форми отримання інформації - сканування простору, телепатія, прозорливість та багато іншого. Все це дозволяє людям придбати інструмент свого перетворення, розвитку, виживання.
Радянський Союз був лідером у світі не лише по вивченню екстрасенсорних процесів, але й за досягненням в галузі біотехнологій, про які більшість людей майже нічого не знає. Сенсаційні відкриття російського китайця доктора Цзян Каньчжена, викладені в його праці "Теорія керування полями", привернули свого часу увагу відділу науки ЦК КПРС і були засекречені. Доктору Цзяну вдалося встановити, що ДНК - це тільки "касета" з записом інформації, а її матеріальним носієм є біоелектричні сигнали. Іншими словами, електромагнітне поле і ДНК - це сукупний генетичний матеріал, що існує у двох формах: пасивної - ДНК і активної - електромагнітне поле. Перша зберігає генетичний код, що забезпечує стабільність організму. Друга спроможна його змінити. Для цього достатньо подіяти біоелектромагнітними сигналами, які одночасно містять в собі енергію і інформацію.
Цю теорію Цзян Каньчжен блискуче підтвердив на практиці, створивши установку, яка "зчитувала" інформацію з ДНК одного живого об'єкта і спрямовувала його на інший живий об'єкт. Внаслідок цього в опромінюваних ДНК відбувалися заплановані зміни, які передавалися з покоління в покоління. "Наприклад, при дистанційному впливі біополя зеленої маси пшениці на проросле насіння кукурудзи на місці волоті утворюється своєрідне колосся з зернами, схоже на кукурудзяні і пшеничні, що зберігаються в ряді поколінь, тобто ці зміни генетично закріплюються. Біополе дині впливало на проросле насіння огірка, внаслідок чого огірки мали смак дині та змінену ДНК, основу генотипу. Вплив біополя качки на курячі яйця призводив до того, що у курчат на лапках з'являлися перетинки, форма голови ставала пласкою, змінювалися очі. Під впливом біополя молодих зелених проростків різних видів харчових рослин на людину відбувалася зміна кольору волосся (зникала сивина), його структура. Досліджувані люди мали вигляд молодше, у них покращився стан здоров'я і, зокрема, імунної системи."
Таким чином, вперше було підтверджено експериментально, що екстрасенсорний вплив є надзвичайно сильним та ефективним інструментом саме в тій галузі, де світова наука досі мала вельми скромні результати.
Академік Бронніков, який працює в цій сфері управління екстрасенсорними процесами, пішов ще далі. Він опрацював методику, за допомогою якої клітини та ДНК не лише отримали можливість виправлення накопичених ушкоджень, але й стимулюють тепер вироблення нових феноменальних можливостей людини. Лише запускається цей механізм не через зовнішній вплив, а через самоактивізацію правої півкулі головного мозку.
На міжнародному симпозіумі з проблем безсвідомого, що відбувався у Тбілісі в 1979 році, вчені розділили функціональні процеси в організмі людини на підсвідомі, свідомі і надсвідомі. Їм відповідають три функціональні системи - підсвідомість, свідомість і надсвідомість.
Про підсвідомість, тобто про наше фізичне тіло, знає кожний. Знання про цю частину нашого організму - клітини, тканини, органи - вміщується в рамки природної анатомії та фізіології. Тіла свідомості та надсвідомості розглядаються абстрактно-логічною анатомією. І якщо тіло підсвідомості знаходиться у матеріальному просторі, то тіла свідомості та надсвідомості для нас не проявлені і знаходяться у нематеріальному просторі - називають цей простір смисловим полем. Між матеріальним і нематеріальним просторами є сполучний простір, що на Сході зветься Бардо.
Енергетичні процеси, що проходять на всіх рівнях організації підсвідомості (на клітинному, мінеральному, організменному, інтелектуальному та громадському), формують енергетичне поле, яке має форму яблука. У практично здорової людини радіус поля (смислового) не менше семи метрів. Центральна та периферична нервові системи формують енергетичне поле, що має форму витягнутого овала (яйця), і його висота над головою у практично здорової людини - 60 см.
Якщо параметри полів нижче норми, то це свідчить про слабкий стан здоров'я, ослаблену імунну систему, поганий енергообмін в організмі.
Методика, використовуючи тантричний шлях розвитку (одна людина допомагає активізувати енергообмін іншій людині), дозволяє розвивати енергетичні структури, поліпшувати кровообіг, гармонізувати роботу головного мозку та вегетативної нервової системи, посилювати імунітет, що призводить до загального оздоровлення організму.
Ліва півкуля мозку домінуюче пов'язана з енергетичними явищами, і її робота спрямована у матеріальний простір. Енергетичні канали, точки акупунктури та діяльність лівої півкулі пов'язані з надходженням енергії до нашого організму. Якщо надходження енергії в наш організм порушено, настає патологія.
Права півкуля головного мозку пов'язана з явищами, що несуть інформацію і тісно пов'язані з нематеріальним простором, тобто з нашою надсвідомою функцією.
Художники, музиканти, поети, письменники - це ті люди, у яких права півкуля функціонує, тобто вони отримують інформацію через свою надсвідомість з єдиного інформаційного поля, яке розуміється сьогодні як нематеріальний простір.
В цілому ж діяльність мозку формує нашу свідомість, і від гармонійної праці обох його півкуль залежить ступінь розвитку свідомості, а значить - і підсвідомості, і всього організму взагалі.
Невміння впливати на збереження рівноваги енергообміну призводить до виникнення патологій на різних рівнях організму людини.
На основі активізації енергообміну головного мозку і в цілому організму можна здійснити розвиток підсвідомої, свідомої та надсвідомої функцій організму.
Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (28.07.2009)
Переглядів: 1310 | Теги: екстрасенсорика, біоенергетика, мозок
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність