Неділя, 27.05.2018, 13:25

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 6-8

Костянтин Стасюк: неземні можливості земної людини
Костянтин Стасюк:
Ще шість років тому у Львові засновник школи антигравітаційного бігу "Повернення" 47-річний Костянтин Стасюк стверджував, що техніка, яку він розробив, зменшує вагу людини відносно Землі. А як доказ львів`янин встановив рекорд Гіннеса: із власною вагою у 60 кілограмів граційно пробіг (або, швидше, пролетів) 43 кілометри разом із 46-кілограмовою гирею у руках менш ніж за п`ять годин у супроводі свідків і суддів на мікроавтобусах. Коли ж марафон закінчився, лікарі з великим здивуванням констатували, що у бігуна як і раніше рівне дихання і серцебиття, навіть піт не виступив.
А починав він із розробки власної школи рукопашного бою і незабаром з учнями досяг надвеликих швидкостей. Під час тренувань розвантажувався опорно-руховий апарат, витягався хребет, з`являлася швидкість руху рук, тулуба, голови, а потім чоловік почав використовувати в житті зовсім інші рухи - інерційні - побудовані за схемою енергозбереження.
Лікарям залишається лише дивуватися - вони не могли повірити, що пульс і тиск людини, що катувала себе декілька годин, знижується! Унікальне боксування. Нові методики бігу. Нез'ясовне зцілення людей з невиліковними хворобами. Неймовірні сексуальні рекорди... Левітація... Безліч інтерв'ю, фільмів, розгубленість учених... Людина-унікум Костянтин Стасюк продовжує дивувати лікарів і журналістів неймовірними рекордами і можливостями власного організму. Під час недавніх відвідин Києва, ми знову зустрілися з Костянтином Васильовичем. Цілитель відкрив персональний сайт, готується до нових досягнень.
Костянтин Стасюк розповідає про себе:
- За два роки я дійсно поставив декілька цікавих рекордів, зафіксованих відеотехнікою у присутності лікарів, спортивних тренерів, суддів, журналістів. Їх було більше десяти. Я пробіг 43 кілометри за 6,5 годин з вантажем 46 кг (якірний ланцюг на поясі і гиря в 27 кг в руці). Зробив 50 тисяч безупинних ударів по боксерській груші з частотою 4 удари в секунду. Силу ударів контролювали прилади. 45 хвилин без зупинок, працював в стилі імітації боксерського бою з тінню, із закріпленими 20-ти килограмовою вагою на руках. Рухи проводилися по наддалеких траекторіях, з частотою до 3 ударів в секунду. Пульс і тиск замірялися перед початком (тиск - 130-80, пульс 80), і відразу після закінчення (170-90 пульс 108). Спроба повтору рекорду професійним боксером не відбулася - протримався всього 9 секунд! Був забіг на 300 метрів з п'ятикілограмовим вантажем на кожній нозі, 12 кг на поясі і 40 кг в руках. Пульс після забігу - залишився таким-же як до початку дистанції.
Осмислити і зрозуміти суть роботи організму в умовах перенавантажень, при яких знижуються результати серцевої активності, традиційна медицина не в змозі. Потрібні нові підходи і знання.
У земних умовах режим часткової невагомості здійснюється за рахунок правильного управління конструкцією опорно-рухового апарату. Біогравітація - це нова система перетвореної роботи організму людини.
Тепер прийшов час з позицій нових, альтернативних знань проаналізувати дві форми роботи організму. Старої традиційної форми і новою біогравітаційною.
Людина, як стверджує Костянтин Стасюк, все робить простими рухами. Тобто виконувані рухи здійснюються малою, обмеженою кількістю м'язів, що беруть участь в процесі руху. А нова форма - рухи здійснюються максимальною кількістю м'язів. І що найцікавіше, при цьому формуються вихрові енергії, тобто велика кількість сил, що влилися в єдиний енергопотік, потім концентрується в одній крапці. Ця система називається «Замкнута система енергообміну».
Прості примітивні зворотно-поступальні рухи формують важкість людської плоті. При цьому рухи здійснюються на низьких частотах. Малопродуктивна форма роботи з низьким ККД, до того ж направлена проти сили гравітаційного поля Землі, примушує сучасну людину щомиті боротися з гравітацією. Людина вагою 60 кг, в стані спокою, під час руху збільшує свою вагу і в швидкому бігу вага у нього може збільшитися до 140-160 кг на кожному контакті ноги із землею. При цьому наголошується величезний динамічний удар, струс тіла і так далі
Збільшення швидкості руху тіла або ж ділянки тіла, справляє враження часткової невагомості. Із збільшенням швидкості руху, зменшується вага тіла людини щодо землі. І в швидкому бігу величина може зменшитися удвічі.
Гіпертиск і динамічні удари на всю систему опорно-рухового апарату спричиняють поступове, з роками, руйнування хребта, суглобів і скелета. Тут причина всіх хвороб.
Опорно-руховий апарат людини - це приблизно 90 відсотків маси тіла. Він володіє невичерпними формами різних комбінацій рухів, але сучасні люди використовують його примітивно. Причина всіх хвороб - від неправильної динаміки. Опорно-руховий апарат необхідно розглядати як біомашину, що працює в гравітаційному полі Землі, витрати ж енергії людини при цьому незначні. І, навчившись формувати рух по строго певних траєкторіях, люди припинять безглузду боротьбу з гравітацією, отримають легкість і силу. Для цього ми розробили своєрідну систему. Спочатку - спеціальний енергетичний масаж, при якому збільшується рухливість суглобів, кількість клітинної вологи в організмі, змінюється фізіологія м'яких тканин. А заразом розширюються судини, зменшується навантаження на серці. Потім - спеціальні вправи для корекції опорно-рухової системи... Щоб навчитися володіти не тільки тілом, але і координацією руху, треба пройти 12 етапів підготовки. Ось приклад: якщо дорослий чоловік візьме металевий лом за кінчик, він не зможе його підняти. Але, узявши по центру, його підніме навіть дитина. То ж і з рухом - якщо до нього прикладати силу в потрібному місці, витрати організму будуть мінімальними…
А починалося все із розробки власної школи рукопашного бою і незабаром з учнями досяг надвеликих швидкостей. Під час тренувань розвантажувався опорно-руховий апарат, витягався хребет, з`являлася швидкість руху рук, тулуба, голови, а потім чоловік почав використовувати в житті зовсім інші рухи - інерційні - побудовані за схемою енергозбереження.
На основі цього ми розробили нову систему бігу, - пояснював Костянтин. - Що сильніше людина розслабляється, то жвавішою стає. Повністю розслабившись можна збільшити швидкість, а з нею збільшується і сила. Почали проводити експерименти з вагою і визначили: якщо людина біжить за певною технікою нашої школи, то в неї значно менші показники ваги, ніж у традиційного бігуна, тобто можна навчитися надавати тілу антигравітаційні властивості. Тіло людини - єдиний стрижень, як стислий, спресований предмет. Якщо через кожен сантиметр цього тіла поставити "пружинку", то тіло стає ніби «пружним». На сьогодні хребет у людей нагадує знак питання, один хребець притиснутий до іншого в крайньому нижньому положенні. В нашій школі у людини міняється лінія згину хребта, відстань між хребцями збільшується, м`язи хребта стають пружнішими, тобто під час руху тіло починає працювати як пружина. Тепер будь-який крок спрацьовує як додаткова пружина самого тіла.
Та незабаром сталося неймовірне - члени школи помітили, що при тілесному контакті можуть лікувати людей власною надчастотною енергією, масажами і комплексом фізичних вправ, які вони виконують при тренуваннях. Відбулася низка чудесних зцілень, зафіксованих документально і на відеоплівку. На ноги ставали навіть безнадійні хворі!

Інформація з сайту:
stasuk.do.am


Джерело: http://cro.org.ua
Категорія: Номер 6-8 | Додав: Ірина (15.05.2009)
Переглядів: 3017 | Теги: здоровя, Пізнай себе!
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність