Понеділок, 19.02.2018, 11:58

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Пікап, або як стати Крутим перцем...)))))))))

Пікап - це не назва улюбленого авто. В сучасному світі кожен нормальний пекучий перець (крутий пацан) навіть серед ночі, прокинувшись після кошмарного сну, скаже, що це - мистецтво закохувати в себе дівчат. Бути пікапером - завжди мати поруч зі своєю безцінною персоною чарівне тендітне створіння (щоразу нове, і жодна дівчина потім не буде скаржитися на того, хто її спікапив, бо з усіма колишніми такі хлопці неодмінно залишаються друзями на випадок, коли чарівне створіння знову може знадобитися).

ImageВідчуваєте межу між пікапом і звичайним фліртом? Пікапер, закохуючи в себе усіх довкола, ніколи не закохується сам. Особисту свободу він ставить вище, ніж ніжні почуття. І кожен, бодай маленький натяк на те, що він якійсь кралі призначить більш, як два-три побачення, перетворюється на жирну двійку з кількома мінусами в щоденнику його любовних заліків. У любов він не вірить. Це головний зміст ідей вільних чоловіків: не закохуватися ні за яких обставин, хоч би якою ідеальною дівчиною була нова знайома.

Мабуть, усі помічали таких хлопців: вони завжди вирізняються з натовпу (на вечірку байкерів приходять в елегантному костюмі з краваткою, а в театр одягають подерті джинси та косуху), вони трішки зверхні, але неодмінно привабливі, впевнені у собі й надзвичайно сильні морально. І довкола них завжди пурхають найкрасивіші дівчата. Знаєте, в чому секрет? В тому, що пікапери створюють довкола себе ауру ідеального чоловіка (для досягнення цього існує ціла методика), але самі ніколи не дають дівчині переконатися, що її теж люблять. Красунь тримають у постійному страху, що вони не такі вже й вродливі і не так уже й сильно в них закохані. Такий “голодний” любовний пайок і створює ажіотаж довкола хитрих пікаперів.

Про мистецтво пікапу написано безліч статей, які дуже докладно розповідають про те, скільки троянд треба подарувати дівчині, щоб вона одразу закохалася, якими фразами варто починати знайомство (найоригінальнішими серед них мені здалися: “Дівчино, тут мій білий кінь не пробігав?” або “Ви вірите в кохання з першого погляду? Чи мені пройти ще раз?”) В Інтернеті є сотні сайтів, присвячених цьому питанню. І, звичайно, щоб навчитися безвідмовно пікапити дівчат, потрібен не один день і не один номер журналу “Однокласник”. Але з основними принципами і методами мистецтва “втюрювання” в себе дівчат для новачків ми таки дамо.

Почати варто з основного закону пікаперів - п'яти заповідей. З їхньою допомогою життя стане цікавішим і простішим, і не тільки у сфері успішного флірту, а й у щоденному житті.

ПЕРША ЗАПОВІДЬ говорить, що нічого поганого в тому, що ти - чоловік з усіма своїми чоловічими бажаннями, немає. Прагнення підкорювати прекрасну стать - нормальне, і не потрібно за нього ні перед ким виправдовуватися!

А невдачі, об які можна перечепитися, наприклад, зустрівшись із абсолютно відмороженою дівчиною, в якої не вистачило клепки в голові, аби розгледіти неповторні риси пікапера, - це не привід для комплексів. Можливо, у чарівної леді просто затяжка на колготках і це безжально вбило її романтичний настрій.

Тому ДРУГА ЗАПОВІДЬ звучить так: ніхто не застрахований від невдач, але кожна з них - привід повчитися на своїх помилках.

ТРЕТЯ ЗАПОВІДЬ забороняє пікапити дівчат без задоволення. Якщо при спілкуванні з дівчиною хлопець не може розслабитися, вимучує якісь жалюгідні слова “не в тему”, нервується і просто відчуває дискомфорт, то він із самого початку робить щось не так. Флірт - це не терор, а насолода!

Бути гнучким - це ЧЕТВЕРТА ЗАПОВІДЬ пікапера. Імпровізація, фантазія та спонтанність (хоча й добре продумана) найкраще допоможуть привернути до себе увагу дівчат. Тебе у двері, а ти - у вікно! Та й на всі ці фрази типу: “Дєвушка, слухай сюди...” або банальне “Можна з вами познайомитися?” - вже давно не поведеться навіть найсіріша мишка.

П'ЯТА ЗАПОВІДЬ - найоптимістичніша: в кожному з нас є щось таке, що неодмінно допоможе користуватися успіхом у прекрасної половини людства. У когось - начитаність, у когось - меткий розум, у когось - сила... Не обов'язково бути красенем (ні в казці сказати, ні пером описати) чи супербагатієм (таким собі дядечком Скруджем). Варто відшукати свою перевагу та використовувати її потенціал на повну котушку.

Ну як вам ідеї вільних чоловіків, сподобалися? Ваша справа, поповнити чи ні ряди пікаперів. Пам'ятайте тільки одне: що за кожну скривджену дівчину відповідатимете особисто переді мною.

Але якщо вже ви колись вирішите, що годі перебирати дівчатами, або знайдете ту єдину, заради якої можна відмовитися від інших, і (Боже збав) почнете мріяти про спокій і тепленьке сімейне гніздечко, жоден із пікаперів більше з вами не вітатиметься - занадто вже вони дорожать своєю безцінною свободою.

Леся КРАСУН
Журнал «Однокласник»
№ 1-2005Джерело: http://ostriv.in.ua
Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (18.09.2009)
Переглядів: 8579
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність