Субота, 24.03.2018, 12:19

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 6-8

СОНЦЕЇДИ

У кругах громадян, що цікавляться біоенергетикою, екстрасенсорикою і магією, а також в альтернативній науковій літературі є відомості про людей, які нічого не їдять, окрім сонячного світла і енергії Космосу. Називають їх сонцеїдами. У країні йогів Індії таких - більше, в США і Европі - менше, на просторах СНД - одиниці.

Тим більше дивно, що є свій сонцеїд в Запоріжжі, живе він (об фантастичний збіг!) на вулиці Сонячною, 1. Двір його будинку, що виходить до Червоної води і до розвилки декількох вулиць Зеленого Яру, здалека помітний завдяки декільком пірамідальним будовам. Піраміди, споруджені Миколою Долгоруким  володіють цілющими властивостями і енергетично пов'язані з подібними будовами в Єгипті і на Марсе.

Раніше нам доводили, що без води людина може прожити 3-4 дні, без їжі - близько трьох тижнів. Але якщо вона не їсть вже 2 роки 10 місяців? Це підтверджує унікальний досвід "сонцеїда"-цілителя Миколи Миколайовича Долгорукого, який є автором вибудуваних ним пірамід.

Він народився у Запоріжжі в 1957 році, закінчив технікум, працював на Півночі. У 33 роки Микола присвятив себе духовному вдосконаленню.

Запорізького "сонцеїда" ми зустріли в доброму настрої і в розквіті фізичних сил, що абсолютно ніяк не відповідало тому стану, в який потрапляє людина, яка не їсть хоча б місяць. А тут цілих 34 місяці без їжі! Що ж змусило Миколу покинути їжу? Ось як він про це розповідає:

- Мій шлях, на жаль, почався зі стресів. Коли мені було 10 років, помер мій брат Олег. До цього ми з ним гралися і раптом його не стало. Через шість років помирає мій батько - знову для мене стрес. Тоді мене непокоїли думки про те, куди ці люди йдуть, що і чому так відбувається. Почав збирати на цю тему різноманітні вирізки з газет і журналів. Ще коли батько був живий, у 1972 році він дістав перефотографовану книгу "Хатха-йога і здоров'я" за 30 карбованців. На той час це були шалені гроші, проте він її купив, і ми почали займатися дихальними вправами. До 1989 року я збирав інформацію, яка тоді цікавила мене. За цей час прочитав дуже багато книг, але це не було настільки серйозно, як тепер.

У 1989 році мене ніби осяяло: читаючи молитви зі свічкою в руках, я почав допомагати людям прибирати їхній негатив. Я став на слабкий християнський піст, перейшов на вегетаріанську їжу: олію, каші, овочі та фрукти. І так 14 років безперервного посту. З 19 квітня 2000 року переходжу спати на вулицю, і так уже шість років підряд, як і влітку, так і взимку ночую у своїх об'єктах, які я побудував, це - камери, піраміди, яйце.

Через якийсь час п.Микола відмовляється вже і від вегетаріанської їжі. Він пише на своєму сайті:

- 25 серпня 2003 року я отримую інформацію інтерфейсом напряму в головний мозок: перестань їсти! Спочатку думав, що це мені здалося, адже не може такого бути, щоб перестати вживати їжу. Раптом знову повторення цієї ж інформації, яка не потребує заперечення. У той же день перестав їсти.

Перші два тижні це був якийсь кошмар. Почав робити відвари з овочів: картоплі, буряка, моркви, капусти та пити цю рідину. Потім були усілякі розсоли, молоко, кефір, ряжанка. На третій тиждень вийшов на какао з молоком, воно дуже калорійне. Так відбувався м'який перехід на рідке харчування, щоб не зробити сильного стресу для організму.

Ще дивлюся на сонечко. Сьогодні вже можу від сходу до заходу цілий день дивитися на сонце відкритими очима. Хоча починав з секунд споглядання сонця, що сходить і заходить, часто моргаючи. Це дуже важливо, щоб, не дай Бог, не пошкодити сітчатку ока. Тому ні в якому разі не рекомендую нікому дивитися на активне сонце, щоб не завдати шкоди організму. Розумієте, ми беремо напряму енергію світла, яке своєю будовою подібне сітчатці нашого ока.

Зараз у моєму харчуванні залишилося молоко, чай з медом, сіль і перець - ось і все.

Також уже другий рік ходжу босими ногами, хоча взимку на морозі ще не можу довго перебувати. До речі, взимку мене знімали босоніж у лісі у Пущі-Водиці тележурналісти з Москви. Матінка-земля мені дає сильний потік енергії і я їй говорю: "Матінка-земля, я тебе люблю". Я беру енергію вітру і говорю: "Вітер милий, я тебе люблю". Падає дощ чи сніг, я їм говорю: "Я вас люблю" і вони мені дають енергію.

Ще коли я відмовився від їжі, своєму організмові тричі голосно сказав: "Ми переходимо на рідке харчування і на просторову енергію!". Органи дуже розумні, вони це почули. Для них мозок, як Бог, він вирішив - вони підкоряються. Бо для них це позбавлення від хвороб, продовження життя, вихід на абсолютно нову енергію. У кожному міліметрі простору знаходиться невичерпне джерело енергії. Просто ми, земляни, ще не навчилися брати її. Але її може брати той, хто навчиться.

Ніколи не думав, але у мене з'явилися послідовники. У нашому рухові у Запоріжжі вже майже 20 чоловік.

Також у мене вже 10 послідовників у Києві. До мене звертаються люди, запитують про те, як це робити. Тут потрібна особиста сила волі. Перші два тижні важко, тому що організм ніби метушиться. Третій тиждень йде полегшення. Але випробування будуть продовжуватися протягом 40 днів. Якщо людина витримає все це, у неї вистачить сили волі пробути 40 днів на рідкому харчуванні та просторовій енергії, далі у неї процес піде дуже легко.

Протягом 40 днів відбувається очищення організму, його залишають шлаки, потім очищується кров і проходять більш глибокі процеси.

Зараз ми готуємо маленьку брошуру для людей, які не мають комп'ютера. Ми можемо вести здоровий спосіб життя, жити щасливо і безболісно, залишати цей світ у 120 років, виконавши свою програму на планеті. Ще Володимир Вернадський писав, якщо людство перейде на просторову енергію, в тому числі і на сонячну, то це буде величезний ривок у нашій свідомості і в нашому суспільстві. Ми позбавимося багато чого, що нам абсолютно не потрібно.

Тут, на планеті Земля існують шість тисяч вчень. Я взяв дві тисячі і беру з них все найкраще, щоб віддати людям. Мене вибрали для того, щоб розворушити людей. Тим паче, що я не ховаюся, а говорю про ці речі привселюдно. Якщо хтось сумнівається - немає проблем, я ще раз пройду медичне обстеження. Хоча, звичайно, є люди, які будуть це заперечувати.

На території Миколи Долгорукого розташовано ряд цікавих об'єктів. Ось що він розповідає про них:

- Мої об'єкти: піраміди, біоенергоінформаційна камера, яйце та інші сприяють розкриттю прихованих можливостей людини, лікують, у них відбувається накопичення чистої космічної енергії та інші дивовижні речі. Ось у біоенергоінформаційній камері відбувається очищення, омолодження організму, вирівнювання енергетичного поля людини.

Тригранну піраміду мені провів Світ Вогненний, вона нахилена на південно-схід, тому що її так закрутила енергія.

Яйце - дуже гармонійний об'єкт. Сюди заходять вагітні жінки та матері з грудними дітьми, щоб почистити енергію. В яйці я сплю, плівка захищає мене від морозу.

Також тут на присадибній ділянці, я побудував п'ятигранний, семигранний та інші об'єкти. В цьому фінансово допомагали мені мої знайомі. Ось триповерхова піраміда. Тут також відбувається унікальна робота щодо зцілення організму людини. П'ятигранник мені провела цивілізація, яка 500 мільйонів років тому працювала на Марсі. Дев'ятигранну піраміду будую вже два роки.

Мої об'єкти чистять тонкі тіла людей, а потім починають відновлюватися фізичні тіла. Це дуже складний процес.

Тут я саджаю   плодові   дерева вздовж червоної води. Тут я несу людям добро, любов, виявляю милосердя і співчуття. Це краса мого життя! Не має значення де живе людина, важливо, що від неї виходить у простір. Я люблю і цю червону воду, в якій у дитинстві навчився плавати.

Минулого літа у мене дві доби були японські кінодокументалісти. Вони вийшли на мене через Інтернет, де побачили статті про мене. У них там є інститут, який займається вивченням прихованих можливостей організму. До мене додому телефонував їхній представник з посольства. У Москві вони взяли перекладача, а з Києва з ними була представниця. Японці знімали документальний фільм про те, як я встаю вранці, як лягаю спати на вулиці, як їжджу на велосипеді, як копаю город, як заварюю воду, як перекочую каміння по 100 кілограмів, як у свої 48 років 25 разів віджимаюся від землі на одній руці, як підтягуюся на турніку. На ніч вони залишали включеною камеру. Японці попрохали мене офіційно пройти медичне обстеження у нашій міській лікарні №5. Аналізи показали, що в організмі немає аномальних відхилень, кров у нормі, органи в порядку. Правда, УЗО показало, що шлунок дещо менший, але це від того, що тривалий час їжа не вживалася.

Крім цього, про мене писали статті як запорізькі, так і київські журналісти, за що я їм дуже вдячний. Можливо, і наші вчені виявлять інтерес до такого цікавого руху. Я готовий до співробітництва з ними, але поки що багато з них мене заперечують.

Я хочу, щоб люди навчилися мислити світло, тоді багато проблем підуть з їхнього життя. Організм людини унікальний і ніхто не знає своїх прихованих можливостей, поки не випробує їх.

Щоб стати сонцеїдом, одних книг, напевно, недостатньо. Потрібне прагнення і зв'язок з Богом, Ієрархією Світла (вищими силами). Всіма моїми діями управляє Бог. Я немов через інтерфейс, отримую інформацію, що і як робити. Для цього досить зануритися в темноту і безмовність. 

Сонцеїдом може стати кожен.

 У мене немає секретів. Я готовий пройти медичне обстеження, яке дасть можливість вивчити феномен сонцєїдження. Я навіть радий, що з'являються послідовники. Готовий ділитися своїми знаннями: але не з дозвільними цікавими, а з тими, хто бажає змінити себе, прагнучими ... 

Портал до Бога

За словами Миколи Долгорукого, такий відкрився на його ділянці, завдяки рокам старанної праці. Недивно, що кожна рослина навколо шалено росте, а людина, що прийшла сюди, - зціляється. Микола запевняє, що лікує не він, а вищі сили. Його завдання - лише створити для цієї умови. Для цього він побудував піраміди і енергетичні камери (форма яких активізує енергію Космосу, відновлюючи всі органи і клітки людини).  Але не тільки для цього. Людина повинна освітлювати Землю навколо себе. Тоді життя зміниться до кращого. «Я це і роблю: будую піраміди , саджу дерева уздовж Червоної Води, - говорить Микола. - Нашими загальними зусиллями людство стане ближче до Природи...» Найдивовижніше, що екологічні проблеми не заважають Миколі робити свою справу: вони переборні. Швидше навпаки: Запоріжжя немов створене для контакту з Богом, тут вносить свій внесок і Хортиця, і що жили тут колись волхви, казаки-характерники, які, можливо, були предками Миколи Долгорукого і передали йому свій дар. Рідна земля і Сонце живлять людину своєю силою. Потрібна для цього тільки любов. Якщо задуматися, так і повинно бути!

 

Інформацію взято

з сайту Миколи Долгорукого

www.sunson2005.narod.ru

 

Категорія: Номер 6-8 | Додав: Ірина (18.10.2009)
Переглядів: 3787
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність