Субота, 24.03.2018, 06:21

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Жіночий пікап або як познайомитися з чоловіком
Найцікавіше, що проблем із знайомствами у нас у жінок немає ніяких. Майже всі жінки можуть легко познайомитися і зачарувати чоловіка. Адже скільки їх навколо. Але як тільки з'являється цей - той самий, саме той, з яким тобі дуже хочеться налагодити відносини, познайомитися і зачарувати його - ми, жінки, не знаємо що робити. Ми втрачаємося. Робимо дурощі. Або взагалі нічого не робимо.

Скільки у мене подруг, які часто говорять, - ах, який чоловік пройшов мимо!

І вони не знають, що цей чоловік може стати її! Вони не знають, що можна з ним познайомитися. Відразу, після того, як побачила його - це можливо! Потрібно діяти. Але як? Потрібно діяти правильно!

І ось з цієї миті починається найцікавіше. Різні люди народжуються з різним набором здібностей. Я - з тих жінок, у яких був середній успіх. Я знала, що можна вчитися математиці, і якщо їй вчитися старанніше за інших людей - ти отримуєш кращий результат. Я вчилася йогі, аеробіці. Але коли я дізналася, що можна вчитися знайомствам і правильній поведінці з чоловіком - я ахнула! Як же так? Обурилася я! ВСЕ ПОВИННО БУТИ ПРИРОДНО, оскільки я хочу!!!

Я пам'ятаю, як я чинила опір цьому! І тут я запитала у себе - а чи все, що я роблю природно - ефективно? НЕМАЄ! немає немає!!! Звичайно немає! Я дуже піддаюся емоціям. Я не прагматик. Чи можу я вчитися правильно поводитися? Відповідь була - Так, можу!

Моє навчання почалося з відвідин сайту і прочитання статей. Багато речей мені здавалися нереальними у той час. Але зараз я розумію - це було тільки почало. Після проекту я продовжувала рухатися в цьому напрямі і зараз хочу розповісти, що у мене вийшло!

До того моменту, як я почала цим займатися - моє життя було нудне. Я зустрічалася з чоловіками. Середнього рівня. Я відчувала, що я щось втрачаю. Щось недоотримую, коли я знаходилася з чоловіком. Це було не зовсім те, чого я заслуговувала, як мені здавалося.

Зараз я думаю - як добре, що це у минулому.

Знайомство з чоловіком - це мистецтво. Для того, щоб осягнути його - потрібно вкласти небагато сили. І пізнати деякі правила! Перше правило - досвід! Якщо ти хочеш підвищити свій рівень і навчитися маніпулювати чоловіками так, щоб чоловіки не помічали цього - тобі потрібний досвід в спілкуванні з багатьма чоловіками. Неважливо подобається він тобі чи ні. Ти не зобов'язана з ним спати. Я ніколи цього не роблю, якщо не хочу! Досвід в спілкуванні. Досвід в маніпуляції чоловіком. Тренуватися на кішках - так я називаю це!

Для того, щоб себе штовхнути отримувати досвід - я скористалася стусанами тренерів. Тренерів чоловіків. Чоловік краще всього може розповісти, як до нього знайти підхід! Я вважаю, що краще за чоловіка ніхто цьому не навчить. Він все розповість на його мові. І я навчилася у чоловіка тренера набагато більшому, ніж навчилася у жінок - тренерів проекту! Але це моя особиста думка. У інших може бути по-іншому!

Після того, як я натренувалася на звичайних чоловіках, які мені попадалися дорогою додому, на роботу, по дорозі в дитячий сад за дитиною - все це почало прекрасно працювати зі всіма. Я можу знайти підхід до будь-якого чоловіка. Я зрозуміла для себе, що всі чоловіки однакові. Не дивлячись на те, що один - простій програміст, а другий - крутий бізнесмен - по суті, вони однакові. Вони однаково влаштовані! У них однакові слабкості і інстинкти, які ними рухають. І знаючи це на практиці, а не просто в теорії (що важливе!) я можу застосовувати це до всіх! Натренувалася "на кішках".
І що цікаво - у відносинах з чоловіками, про яких я могла раніше просто мріяти, - це діє так само! Тому що вони однакові! Не дивлячись на їх різницю в суспільстві! І в положенні!

.

Мої навики перемістилися на інші сфери життя. Після таких тренувань я можу маніпулювати всіма і скрізь - на роботі, удома, в спорті і т.п. навіть при покупці автомобіля ::))

Жінки - тренуйтеся!

Чому жінки самі не можуть бути ініціатором знайомства?

Ольга: Тому що газети і журнали, мама разом з бабусею всі вуха прожужжалі, що чоловік сам повинен знаходити спосіб познайомитися з тобою, сам повинен бути ініціатором, він винен тобі першим дзвонити і тому подібне. А ти дочка тільки вибиратимеш. Тобто він винен, він зобов'язаний. Весь час все залежить від нього? А що - хіба ми не можемо на це вплинути? Це несправедливо! Та ми можемо! Тільки для цього потрібно ДІЯТИ!

Перше правило комунікації - ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ!

L.S.: У різних дівчат різні здібності від природи. Хтось народжений з несвідомими знаннями і навиками, які дозволяють творити з чоловіками дива. І чоловіки шикуються в чергу до таких. Якщо ти не така - не біда. Цьому можна навчитися, і стати такій же, якщо не краще! Потрібно брати все в свої руки, звичайно так, щоб чоловік цього не відмітив. А ті, хто ще не розуміють, що цьому можна навчитися - хай продовжують нічого не робити і залишатися чекати в гордій самоті. А ми насолоджуватимемося нашим успіхом!

А що відбудеться тоді, коли ти сама зробиш перший крок?

Б.М.: Тільки те, що ти сама керуватимеш ситуацією, а не він. Сама знатимеш, гідний він тебе чи ні, сама вирішуватимеш дати йому телефон чи ні. Сама вибиратимеш його!

L.S.: Правильно робити перший крок так, щоб чоловік думав, що це він робить перший крок. А не ти! Чоловікам подобається думати, що вони керують ситуацією. Не потрібно його в цьому переконувати!Джерело: http://cube.lviv.ua
Категорія: Дайджест | Додав: Ірина (18.09.2009)
Переглядів: 2232
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність