Неділя, 24.11.2024, 10:22

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 6-8

БРЕЙК-ДЕНС

Якщо брати до уваги брейк-данс як танець, так це досить молодий танець якому понад 40 років. Але, не зважаючи на такий молодий вік, він набрав надзвичайно великої популярності у всьому світі і навіть на території України.
Взагалі брейк інтенсивно почав розвиватись на Україні 4-5 роки назад, до того часу це були лише початки розвитку брейк дансу.
Брейк це не просто танець, це більше ніж танець, це танець душі, те що не зможе відчути кожна людина яка цього не відчула на собі сама. Це відчуття задоволення, розслаблення тіла і поглинання музики через все своє тіло, яке відображає певні рухи. Справа у тому, що в брейку немає стандартів, чи якихось правил, тут можна робити все що завгодно, все що тобі спаде на думку, тобто брейк вимагає винахідливості та креативності. Але паралельно потребує хорошої фізичної підготовки, а без цього ніяк. Більшість вправ і рухів вимагає сили і еластичності.
Брейк ділиться на дві частини: 1.ElectricBoogi - верхній брейк ( це імітація робота, місячна хотьба,тобто базується на пластиці та еластичності , не вимагає фізичної підготовки)
2. PowerMoves, styles, footwork – нижній брейк данс, який вимагає більше сили .
Uprock і toprock - Не зовсім нижній нижній але саме з них заходять заходят ьна powermoovs.
3. Spining moves или power moves
(кручені елементи, а також звязки між ними). Сюди входять основні силові елементи..
Freeze - це фіксація положення тіла при виконанні певного елемента на короткий проміжок часу.
Footwork - пересування ногами—доріжки, забіги, переплетіння, повзунці.
Як відомо, хлопець який танцює брейк назив b.boy тобто скорочено брейк бой, хлопець який танцює під ритми ламаної музики break beate, а дівчата b.girl.
Бі-бої можуть об’єднуватися в команди, та змагатися між собою, проводити поєдинки які називаються battle. Перемагає та команда, яка є найбільш оригінальнішою та швидшою у виконанні рухів.
Кожен бі-бой має свій власний стиль, свої власні рухи та фішки, коли хтось показує рух який відомо вже всім, тобто його хтось повторив це називається плагіат, яке бі-боями зневажається та критикується, тому що ти маєш бути індивідуальним мати свій власний стиль як я в же з зазначив.
На території України започаткувався приблизно 98-99 рік. Найвідоміша перша команда називалась soul-b (м.Київ). Це були хлопці, які добилися багато у брейку та сприяли його розвитку на теренах України, також мали власні школи, випускали журнал “Extreem”, в якому тлумачилися уроки брейк. Вони були кумирами багатьох бі-боїв. Пізніше з'явились багато інших команд, які теж мали школи, де брейк почав розвиватись все більш швидше та швидше..
Дехто запитується за скільки часу можна навчитись танцювати брейк?? Це нелогічне запитання. Все залежить від тебе, від твого старання, бажання та цілеспрямованості. Але щоб навчитись хоча б базу потрібно не менше 1-2 роки Якщо ти пройшов цей період часу це означає, що ти захворів хворобою яка називається “бі-бой”, яка, на щастя, майже не виліковується =)).
Взагалі, рівень розвитку залежить також з ким ти займаєшся, якщо ти займаєшся сам це надзвичайно довго і не цікаво, якщо займається купкою людей, відповідно ти хочеш показати себе з кращої сторони і відповідно починаєш краще займатись, де ти краще починаєш засвоювати рухи і прогресуєш надзвичайно швидко. Потрібно їздити на батли, змагатись з іншими, набиратись більше досвіду та впевненості в своїх рухах, які ти маєш показувати всім. В цей момент треба перебороти страх, який дається з часом. Всі проходять цей бар’єр – це називається прелюдія. Девіз: “Чим більше танцюєш на публіці, тим більше почуваєш себе впевненим. ” Ще хороша порада - це танцювати в дзеркало і дивитись на себе. Виникає таке враження, начебто на тебе дивиться натовп людей. Це допомагає.
Навіть сам “Папа” говорив що бути брейкером це дар від самого Бога, це дано не кожному, так воно і є, можна грати у футбол, баскетбол, теніс, але займатися професійно брейком дуже важко і не під силу кожному. Це вимагає багато сил та праці над собою.
Ось ще кілька порад для початківців.
- Ти повинен займатись для самого себе, а не тому що це круто (Тобі це має подобатись. Ти це маєш любити, якщо ти цього не маєш , вважай, що ти нічого не досягнеш).
- перед тим як займатись обов’язково розімнися, розігрій своє тіло, воно має бути розігрітим. Бо можеш завдати собі шкоди
- старайся не зациклюватись на одній фішці, тренуй пару елементів підряд, це допоможе тобі засвоїти більше вправ та елементів.
- ніколи не здавайся, постав перед собою мету і йди до неї,
- якщо ти навчився якусь фішку, старайся її робити частіше, удосконалюй її, як казав Шекспір: “Досконалості немає меж”. Відточуй все до максимуму.
- качай відео, музику, дивись нові фішки. Тобі потрібна база без якої ти ніхто, але старайся їх не злизувати =)), бо будуть махати руками =)).
- їзди на батли, показуй себе, свій рівень, дивись на інших, тоді будеш розвиватись дуже швидко.
Взагалі я вважаю що кожна людина повинна займатись спортом будь чим - чи це брейк, чи це біг - головне, щоб це було навантаження на тіло, яке формувало спортивну форму та загартовувала тебе. Адже зараз така ситуація у суспільстві, що діти змалку починають курити , пити, гоп-стопом займатись, колотись і все таке, а далі деградація нації. Це тому, що вони не мають жодної цілі, їм нічого не потрібно, їх задовольняє те життя яке вони мають. А людина, яка займається спортом, ніколи до такого не дійде, тому є ціль, є бажання, є рівень який набагато вищий. Як я вже казав, брейк це надзвичайний спорт який поєднує в собі як спорт. Танець та життя, від якого тобі буде важко позбутися, який тобі дасть багато користі, де колись ти зможеш показати себе своїм дітям чи навіть самому їх навчити, продовжувати та передавати себе наступному поколінню - поколінню Бі-боїв, яким не буде кінця, які будуть розвиватися зажди - і чим далі тим більш грандіозніше вони будуть танцювати.

Поради спеціаліста:
Щодо розминки :
Щоб почати заняття треба обов’язково провести розминку - вона здатна вберегти Вас від травм. Потрібно розминатися протягом 10-15 хвилин. Ніколи не перевантажуйте себе однією розминкою. Порядок розминки:
а) Голова - кругові рухи головою за і проти часової стрілки, нахили вправо, вліво, вперед, назад.
б) Кисті (найголовніше)— стиснути в кулаки і робити рухи за часовою і проти годинникової стрілки, розігріти долоні
в) Плечовий пояс - покласти кисті собі на плечі - і зробити 10 поворотів вперед, назад
г) Нахили — руки на поясі. Робимо нахили, вліво, вправо, вперед і назад. Дістаємо руками підлогу, ліву і праву ноги - розігріваємо поперек.
д) Стопи — розслабте ноги. Опора - люба стіна. Поставте на неї руки. Відведіть ноги назад. І тепер переходьте з стопи на стопу.
Все - розминка закінчена, тепер Ви можете впевнено займатися!
Якщо ви займатись, то ніколи не працюйте над однією фішкою (елементом). Старайтесь вивчати одразу кілька фішок.
Ніколи під час заняття не сидіть довго, бо це призведе до охолодження м’язів, що дуже погано. Це може призвести до травм.
Якщо Ви навчились робити пару фішок, старайтесь їх зв’язувати, тобто робити зв’язки ( послідовність фішок одна за одною)
Якщо Ви будите дотримуватися цих правил, можу сказати одне - буде ПРОГРЕС!

Коля Климентович
Інструктор Брейк-денсу



Джерело: http://cro.org.ua
Категорія: Номер 6-8 | Додав: Ірина (15.05.2009)
Переглядів: 54305 | Коментарі: 3 | Теги: спорт, танці, Пізнай себе!
Всього коментарів: 3
3 Stevenen  
0
Я ему сказала, а он велел мне, как только мне можно будет, каждый день, в три часа, ходить к нему, и что он сам будет учить меня. Не угодно ли вам рассказать, как все произошло? Вот только выну бисквиты из печки, и вы меня сегодня больше не увидите, ответила Аннабель из коридора. Небо вобрало в себя силу посеревшего снега, налившись чистыми синими цветами. Над ними занялись и с треском запылали ветви ели, а зеленый шар, набирая скорость, заскользил по воздуху к Ринну и его товарищам, оставляя за собой хвост дыма. alkid live cd 2011 инструкция . Если он что-то понимает в великих магах, то последнее - гораздо более вероятно. Через маленькие оконца света вливалось мало, было сумрачно, как в средневековом храме с цветными мозаичными окнами. Но Мариша спокойно грызла копченую куриную ножку и на взгляды Кирилла особого внимания не обращала. Кто на шлюпках, кто вплавь, но до "Гардарики" доберутся все. Какой смысл обещать себе, что она будет держаться с ним начеку?

Нас окружают по бокам остролисты, их целые заросли когда я была девочкой, мы собирали эти листики с их шипиками и, двигаясь по кругу листа от шипика к шипику, легонько укалывали нежные подушечки пальцев и приговаривали: любит не любит. Теперь Ронан направлялся на восток по совету одной гадалки. . Николас взял ее руку из ладони Люсьена и поцеловал. Снижению влияния Гальдера и укреплению позиций Гитлера способствовало также стремление новых командующих более послушно выполнять указания фюрера.
http://ydafoc.96.lt
http://ehusag.bl.ee
http://qqyywfr.hol.es
http://omehipjd.esy.es

2 а я п"ю пиво  
0
супер пупер

1 а я п"ю пиво  
0
супер пупер мега супер

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність