Неділя, 24.11.2024, 10:05

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Дописувачі

Грошi: заробити, зберегти, примножити 2

-- Як правильно навчитись вiдкладати грошi?

-- Ощадливiсть, ощадливiсть i ще раз ощадливiсть. Для початку спробуйте вiдкладати iз зарплати хоча б 10% , з будь-якого неочiкуваного доходу 50%. Найгіршим ворогом накопичень є, в першу чергу, сама людина, адже існує велика спокуса потратити заощаджене. З ростом доходів зростають і витрати - і так до безкінечності. Тому зовсім необов'язково, що людина , яка багато заробляє, буде багатою. Багата не та людина, яка багато витрачає, а та,  в якої бiльше залишається. Можна всі зароблені мільйони витрачати і навіть залізти в борги. Така людина зовсім не є багатою, вона просто "широко живе” . Капітал завжди цінніший, чим високий дохід, адже капітал можна конвертувати в дохід, тоді як дохід важче зберегти, накопичити і перетворити капітал. Також більшість людей, коли справи ідуть добре, сповнені оптимізму і витачають  направо і наліво, а от коли часи змінюються настає криза, починають економити на всьому, на чому тільки можна.  Але саме в час кризи,  якби у них були резерви,  можна дешево придбати різноманітні інвестиційні інструменти чи розпочати бізнес.  З цього приводу висловився мексиканський міліардер Карлос Слім  "Будьте скромні у ситі часи!”. Тобто коли всі продають — купуйте, а коли всі купують  --продавайте. Активи треба продавати тільки тоді,  коли вони в ціні. Колись Рокфелера спитали, як він став багатим , на що той відповів:  "Дуже просто. Я дешево купував і дорого продавав” . Також розвинути ощадливiсть допоможе вмiння торгуватися. Примiром, скажете вам смiшно торгуватися п'ять хвилин на базарi? А якщо подивитись, яка сума буде за тi п'ять хвилин, то може вийти навiть бiльше, нiж ви заробляєте за цілий день роботи. Якщо ви торгуєтесь з менеджером  i вiн не дає знижки, знайдiть того, хто зможе її дати. Грошi, якi ви зберегли, це те ж саме, що ви їх заробили.

Тобто ощадливiсть - це перший крок. Другий крок   - це знати напевне, для чого ви вiдкладаєте грошi. Зміст будь-якої діяльності лежить за межами цієї діяльності. Для чого Вам гроші.? А що би ви робили, якби у вас була потрібна сума? Самі по собі гроші є поганим  мотиватором,  а от   можливості, які вони дають змушують  людину "пройти»  зайву  милю. А вже коли у вас накопичеться певний капітал, тоді вже можна подумати і про примноження грошей шляхом інвестування

-- Який спосіб інвестування найкращий?

-- Це може бути банкiвський депозит в валютi, гривнях, банкiвське золото, антикварiат. Предмети мистецтва, якi лише зростають у цiнi. Нумiзматика, наприклад може давати i 1000% рiчних. Це можуть бути закритi i вiдкритi iнвестицiйнi фонди. Звичайно, там  ризик бiльший поріняно з банками i немає фонду гарантування вкладiв. Нерухомiсть завжди була i залишається цінним інструментом інвестицій. I не варто робити трагедiї з того, що нерухомiсть впала зараз в цiнi. Адже якщо ви хочете вивільнити гроші з нерухомості і перевести у інший актив,то, звичайно, будуть втрати, але якщо ви, продаючи свою нерухомість, купуєте якусь іншу, тоді можна не преживати, адже, крім вашої нерухомості, інша також упала в ціні Ну і звичайно, дуже ефективним інструментом примноження грошей може бути бізнес, який  може давати і 300% і  1000% річних і більше.

-- Яким чином бiзнес-тренiнг може допомогти людинi, яка хоче заробляти бiльше?

-- Бiзнес -тренiнг не зробить якогось чуда. Вiн лише допоможе виявити слабкостi характеру, негативнi установки, якi заважають людинi досягти мети. Також тренiнг викристалiзує сильнi сторони шляхом вiдпрацьовування певних ситуацiй, кейсiв.

 

Оксана МОКРІЄНКО

Категорія: Дописувачі | Додав: jasen_tm (02.06.2010)
Переглядів: 2309 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Ната  
0
Добре написано і головне -- це працює!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність