Вівторок, 07.05.2024, 21:05

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 10

Як стати душею компанії

Ви напевно зустрічалися з людьми, яких можна назвати король вечірок, – товариськими, привітними, милими і завжди цікавими. Виявляється, стати таким простіше простого, і якщо трохи постаратися, ви зможете без особливих зусиль зачарувати всіх гостей під час наступного свята. Що для цього потрібно? Просто ознайомтеся з даною статтею – і у вас все вийде.

По-перше, дуже і дуже важливо ставити питання тому, з ким ви розмовляєте. Відомо, що люди полюбляють говорити про себе. Так подаруйте їм таку можливість – нехай повідають про свій життєвий досвід, роботу, подорожі, дитинство – про що завгодно. Всім приємно бути цікавими – так зобразіть цей інтерес, або навіть насправді зацікавтеся гостями – і ви самі уславитеся дуже цікавою людиною. 

Як же навчитися ставити правильні питання? Потрібно уважно слухати те, про що розповідається вам. Часто в діалогах з'являються зніяковілі паузи, які нічим заповнити. Таке трапляється, коли обидва учасники розмови не дуже фокусуються на словах співбесідника, але обдумують, що їм такого сказати у відповідь. У результаті нитка бесіди втрачається – більше говорити немає про що. Раджу вам просто слухати – а запитання і коментарі прийдуть на думку самі собою. Адже чим уважніше ви ставитесь до слів співрозмовника, тим значиміше і краще він себе почуває. А ви здастеся йому відмінним компаньйоном – звичайно, така увага до його персони!

Не забувайте посміхатися. Оточуючим приємно і комфортно розмовляти з усміхненою людиною, а не з грізною і похмурою, як хмара. Так ви здобудете прихильність співрозмовника, допоможете йому розслабитися і відчувати себе легко, спілкуючись із вами.

Дивіться в очі тому, з ким розмовляєте. Нехай ця людина відчує себе цікавою. Навіть якщо ваша бесіда має бути коротенькою, все ж будьте уважні до співбесідника – не крутіть головою і не шукайте очима інших, цікавіших партнерів для розмови. Так ви можете образити людину і уславитися хамом.

Мова тіла – один з ключових чинників успіху розмови. Якщо ви ненав'язливо почнете імітувати рухи співрозмовника, на підсвідомому рівні він відчує зв'язок з вами і вважатиме цікавою і приємною людиною. Цей трюк завжди спрацьовує – навіть при проведенні серйозних переговорів.

Розмовляючи, виявляйте цікавість – і не просто награну, а справжню. Спробуйте знайти в партнерові по бесіді родзинку, дозвольте йому розкритися, і ви не помилитеся. З іншого боку, фальш часто помітна, і несправжній інтерес може тільки образити людину.

Умійте вчасно переміститися до іншої компанії, не варто дуже напружувати співбесідника спілкуванням (і напружуватися самому, якщо людина аж надто балакуча). Як безболісно покинути не дуже цікавого знайомого? Скажіть, що вам потрібно терміново відлучитися – у ванну кімнату, подзвонити, переговорити з кимось важливим, поки він не пішов. Проте кілька разів на одній вечірці цю хитрість застосовувати не варто. Вихід номер один тут – не заглиблюватися в діалог аж надто сильно – нехай він не триває більше п'яти-десяти хвилин. Для цього дозвольте співрозмовникові розповісти щось про себе, потрібним питанням наведіть його на логічне завершення бесіди – висновок або порада вам - прокоментуйте розповідь і побажайте людині успіху. Відзначте, що вам потрібно поговорити ще з деким, але скажіть, що повернетеся до діалогу по можливості (не даючи конкретних обіцянок). Так ви не створите враження грубіяна, але знову ж таки видастеся дуже ввічливим і милим співбесідником.

Отже, ідея ясна – не потрібно мати великого життєвого досвіду, розповідати про яскраві пригоди і танцювати для гостей, щоб вразити їх. Досить тільки слухати. Причому, ця стратегія допоможе вам спілкуватися не лише на дружніх розслаблених вечірках, але і на важливих корпоративах, і відповідальних званих вечерях. Головне – інтерес, і нехай співрозмовник відчує себе неповторним і захоче розповісти вам про себе. Тоді ваш успіх на соціальному заході гарантований!

Категорія: Номер 10 | Додав: Ірина (06.10.2009)
Переглядів: 2016 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Rennifer  
0
No qeusotin this is the place to get this info, thanks y'all.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність