Субота, 30.11.2024, 23:23

ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК

Каталог статей

Головна » Статті » Номер 11

НАДПРИРОДНІ ЗДІБНОСТІ

Кожній людині притаманна якась система сприйняття, яка переважає над іншими. П’ять «основних» систем сприйняття: зір, слух, дотик, смак, нюх. Інші нахили, які можуть бути притаманні людям – мовлення, знання, писання, малювання.

Кожній людині притаманно володіти спочатку несвідомо однією з надздібностей. Якщо тобі простіше сприймати інформацію візуально – твоєю основною здібністю буде яснобачення. Якщо в тебе музичний слух – найлегший шлях для яснослуху. Прояв здібностей залежить від людини.

Перш за все кожен для себе повинен визначити тип сприйняття, який є для нього найпростіший. Потрібно проаналізувати як сприймається інформація і, відповідно, підтверджується. Підтвердження приходять ззовні від інших людей через зауваження на зразок: «Ти в мене з язика зняв», «Як ти бачив?», «Дійсно, цього бракувало», та іншими.

Наступні визначення та пояснення дають чітке розмежування природних та «надприродних» здібностей та можливостей, їх розвитку і використання. Описуються лише чисті прояви здібностей. Усі іншімішані) можна вивести з цих пояснень.

Кожен в міру свого незнання розповідає або дає припущення про надприродні здібності. В той же час ніхто чітко не описує і не розповідає про процеси або ідею «надприродних» здібностей.

Наступні визначення та пояснення не претендують на досконалість та ідеальну описовість, але дають чітке розмежування природних та «надприродних» здібностей та можливостей, їх розвитку і використання.

 

Сіддгі

Сам термін «сіддгі» означає теж, що й схильності, але з індійської термінології більше вживається на позначення можливостей людини отримувати інформацію.

 

Яснобачення

Здатність отримувати інформацію (довільну відносно явищ, фактичну або попередню відносно подій) напряму в образах, без потреби використання допоміжних засобів (наприклад, маятника). Крім того, сюди ж включається безпомилкове бачення власних здібностей і недоліків.

Яснобачення притаманне людям, які працюють з візуальною інформацією. Перш за все, при розвитку ясно бачення потрібно працювати більше з астралом – який за своєю суттю є візуальним простором.

Увага: яснобачення відбувається на внутрішньому (тонкому, іншому) плані зору. Якщо хтось стверджує, що бачить події нормальним зором – така людина або бреше, або у неї відсутнє розуміння/розрізнення нормального і внутрішнього зору, або має місце фізична травма чи пошкодження зорового тіла.

Особливості нормального зору: чітке кольорове стереоскопічне сприйняття інформації, яке супроводжується оцінкою відстані, можливістю відчути запах або звук від об’єкту.

Особливості чистого яснобачення: образна інформація, яка може бачитись як стала картина (схожа на стоп-кадр, фотографію), послідовність сталих картин, сцена (вирвана з контексту – якщо яснобачення спонтанне; чітко видимий відрізок дійсності – якщо яснобачення намірене). Відсутні звуки, запахи, відчуття смаку. Бачення інформації як німого кіно.

Особливості змішаного яснобачення (яснобачення з ясно знанням, ясно бачення з ясно нюхом, яснобачення з ясно слухом): вхідна інформація приходить з певними модифікаціями – звуками, запахами, усвідомленням часової координати такої інформації.

 

Яснослух

Здатність отримувати інформацію (довільну відносно явищ, фактичну або попередню відносно подій) у формі звуків (навколишнього середовища, слів, обривків розмов, і т. і.), без потреби використання допоміжних засобів (наприклад, маятника).

Для чистого яснослуху потрібно розвивати варіант «музичного» слуху – намагатися відчути події за звуком.

Яснослух можна пояснити прикладом сонара на підводному човні, коли кожен предмет, який рухається в морі, має свій звук, і потрібно визначати, що це є.

 

Ясномовлення

Здатність промовляти (вербалізувати) інформацію (довільну відносно явищ, фактичну або попередню відносно подій), одразу проговорюючи (вербалізуючи), без

потреби використання допоміжних засобів (наприклад, маятника).

Якщо простіше, то ясномовлення – це вільне висловлювання інформації без попереднього обдумування.

Людина, яка досконало володіє ясномовленням, легко і чітко відповідає на будь-які запитання на довільну тему без попереднього вивчення цієї теми і з мінімальною інформацією про тему розмови. Може виявлятися як спонтанно – при особливих обставинах, або за умови свідомого розвитку – при потребі.

Яснознання

Здатність отримувати інформацію (довільну відносно явищ, фактичну або попередню відносно подій) у формі твердої впевненості чи переконаності, без потреби використання допоміжних засобів (наприклад, маятника). Крім того, сюди ж включається безпомилкове знання власних здібностей і недоліків.

Якщо простіше, то яснознання – внутрішнє переконання в діях з наступним прогнозованим розвитком подій.

Відчуття яснознання приходить, як знання, що щось буде/є/було, щось якось буде/є/було, щось якось десь буде/є/було. Можна охарактеризувати, як відчуття, коли тобі щось хочеться зробити (ще трохи почекати, піти вже, подзвонити комусь, сказати саме певні слова…). Одразу пояснити це відчуття неможливо, але якщо дотримуватися його, знання і розуміння приходить після дії.

Переважно яснознання заміняють терміном «інтуїція», що виражає безґрунтовне відчуття переконаності у інформації.

Яснонюх

Здатність отримувати інформацію (довільну відносно явищ) за допомогою/посередництвом запахів, не контактуючи безпосередньо (на відстанях, які виключають будь-які можливі пояснення появи запаху) з об’єктом/джерелом запаху.

Типовим прикладом, яснонюху є фільм і книга «Парфюмер».

 

Яснодотик

Здатність отримувати інформацію (довільну відносно явищ) за допомогою/посередництвом дотику (тактильних відчуттів), контактуючи безпосередньо з об’єктом/джерелом дотику. Типовим прикладом, яснодотику є фільм «Intacto».

 

Ясносмак

Ясносмак проявляється завдяки споживанню певної страви, як, наприклад, кави.

 

Телепатія як прояв ясноможливостей

Телепатія – здатність відчувати (бачити, чути, знати) думки та процеси мислення інших завдяки розвиткові однієї (або кількох змішано) схильностей.

Часткова телепатія

Часткова телепатія – випадкове, навіть інтуїтивне, переважно несвідоме зчитування образів з інформаційних тіл.

Прояви часткової телепатії бувають в кожної людини, що відбивається в мовленні. Зауваж за собою або своїм оточенням такі фрази: "О! А я це шукав!", "Я теж так подумав!", "В мене на язиці це крутилося!", "Ти в мене з язика це зняв!", "Мені теж це спало/спадало на думку!".

Такі випадки достатньо поширені в повсякденному спілкуванні. На них не наголошують і про них не розмірковують. А потрібно. Це і є часткова телепатія – сприйняття образу іншої людини, показаної нам на інформаційному рівні. Кожна людина це може. Зазвичай несвідомо і не за бажанням. Але якщо прислухатися, приглядатися до таких подій, довіряти самому собі, розвивати цю здатність, то можна прийти до повної телепатії.

 

Повна телепатія

Повна телепатія – зчитування інформації на вибір за своїм бажанням.

Повна телепатія досягається постійним практикуванням внутрішнього мовчання. Якщо твої думки мають владу над твоєю свідомістю, то повну телепатію буде важко досягнути.

 

Близькодистанційна телепатія

Близькодистанційна телепатія – зчитування інформації в межах думкового тіла (прямої видимості об’єкта).

 

Далекодистанційна телепатія

Далекодистанційна телепатія – зчитування інформації без обмежень відстані. Для досягнення такого рівня телепатії потрібно досконало володіти динамічною медитацією та достатньо розвиненим інформаційним тілом (для чіткого визначення характеристик об’єкту зчитування).

 

Олекснадр Корицький

"Рід нових людей”

 

Категорія: Номер 11 | Додав: Ірина (09.11.2009)
Переглядів: 6029 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Тарас  
0
на рахунок часткової телепатії не зовсім згоден оскільки однакові думки , або те що ,,,з язика знято,,, пояснюється прослідковуванням логічного звязку, тобто людина яка слідкує за мовленням іншої, робить логічний умовивід на рахунок закінчення цієї розповіді чи фрази. Детальніше описується в підручниках з логіки (схеми стереотипного або подібного мислення багатьох людей).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Номер 1 [3]
Перший номер науково-популярного журналу "Пізнай себе!"
Номер 2 [7]
Тематика номера: мозок, розум, свідомість.
Номер 3 [3]
Основна тематика: соціум, соціотипи, соціоніка
Номер 4 [11]
Тематики номеру: характер та темперамент. Особистість.
Номер 5 [10]
Тематика номера: бізнес та підприємництво, самореалізація, самоорганізація та самовдосконалення
Номер 6-8 [17]
Тематика номера: спорт, культура, здоров'я, конфлікти та способи їх вирішення.
Номер 9 [10]
Основна тема номера: духовність, віра, релігія
Номер 10 [19]
Тематика номера: суспільство, сімя, колектив, взаємини, самопрезентація, маніпуляція
Нотатки [5]
Тут можна додатавати короткі нотатки та роздуми з тих чи інших аспектів
Дайджест [128]
Цікава інформація зі світу та з тенет інтернету
Дописувачі [26]
Тут публікуються матеріали наших користувачів та друзів сайту
Номер 11 [9]
Тематика номеру - Людина як диво. Можливості людини, її психіки та тіла, особливості діяльності людського організму
Форма входу
Twitter
Реклама у Львові
Рекламний центр Тріумф
Відвідуваність